[#1] cd32 config pod Winuae
Od kilku dniu bez owocnie próbuję skonfigurować pad'a (cd32) pod winuae. Pod piecem używam kontrolera od x360 i chciałem go używać pod emulatorem jako pada od cd32 (z wszystkimi przyciskami). Ma ktoś taki konfig gotowy?!
[#2] Re: cd32 config pod Winuae

@deejayremix, post #1

lin1

link2



Ostatnia aktualizacja: 17.01.2013 20:24:09 przez Dorian3d
[#3] Re: cd32 config pod Winuae

@Dorian3d, post #2

hmmm nie do końca o to mi chodziło. Z tego co zrozumiałem na owym forum to użytkownik miał problem z czułością krzyżyka bądź analoga. Poza tym 2 buttony rzeczywiście działają po zmianie na 2 buttons ale mi chodzi o pełna emulację pada od cd32 (4 przyciski + dwa spusty) ponieważ niektóre gierki z tego korzystają(gloom,ab3d,diggers itd..)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem