[#1] AmiKit i widok wszystkich plików
Zainstalowałem sobie pakiet AmiKit w wersji 1.6.6, w opcjach ustawiłem, aby dołączyło dyski z PC, ale irytują mnie dwa drobiazgi. Za każdym otwarciem kolejnej szuflady (katalogu) muszę klikać prawym przyciskiem myszy i wybierać "pokazuj jako - wszystkie pliki". W przeciwnym razie domyślnie nie widać ikonek katalogów. A druga rzecz z tym związana to taka, że nie są ułożone alfabetycznie. Gdzie można ustawić w opcjach tak aby po każdym otwarciu katalogu widniały wszystkie ikony ułożone alfabetycznie ?
[#2] Re: AmiKit i widok wszystkich plików

@KingJulian, post #1

Aby katalogi były zawsze widoczne muszą mieć ikonkę .info.Dodasz je poleceniem "add icon" z directory opusa.Aby uporządkować je zainstaluj np. scalosa,pod prawym klawiszem myszki pojawi się opcja "sort" układająca alfabetycznie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem