[#1] Posiadacz FPGArcade poszukiwany
Witam, jak w temacie - szukam aktywnego użytkownika FPGArcade. Potrzebuję trochę pomocy oraz plików, bo nie mogę dostać sie na ich forum (maile nie przychodzą a maile na kontakt się odbijają).
[#2] Re: Posiadacz FPGArcade poszukiwany

@pamp3rs, post #1

W czy mogę pomóc?
[#3] Re: Posiadacz FPGArcade poszukiwany

@luminiac, post #2

Póki co dostałem się na forum. Zassałem Reply Loader tego wątku, wrzuciłem na główny katalog karty SD. FPGA odpala bez problemu.

Do katalogu amiga_aga wrzuciłem core ze strony: http://svn.fpgaarcade.com/release/#amiga_aga w replay.ini ustawiłem ścieżkę do kicka, wrzuciłem kick do katalogu z core. Wybieram w menu target reply.ini i dupa, po serialu mi wyrzuca:

WARN: FPGA:Failed to config FPGA.

DBG: FPGA configured in 507 ms.

DBG: SPI clock: 24 MHz

DBG: Menu requires 7096 bytes

Co z tym poradzić?

EDIT:

Zrobiłem flasha FPGArcade do najnowszej wersji. Teraz po próbie wgrania targetu amiga aga dostaję:

DBG: FPGA configured in 501 ms.

DBG: SPI clock: 24 MHz

DBG: Menu requires 7096 bytes

i czarny ekran, zero reakcji.

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2015 14:24:33 przez pamp3rs
[#4] Re: Posiadacz FPGArcade poszukiwany

@pamp3rs, post #3

Spróbuj odpalić samą Amige na początek. Napisz jaką masz pojemność karty SD.
Bez zmian w pliku replay.ini możesz odpalić kopiując do głównego katalogu Twojej SD następujące pliki:
replay.ini
replay_amiga.bin
replay_amiga_pal.ini
kick_31.rom
Po włączeniu FPGA powinien wyświetlić się kickstart3.1 tak jak na amidze.

Jeśli chcesz coś pozmieniać w ścieżkach to w replay.ini możesz poszukać wpisów:
ROM = kick_31.rom,0x80000,0x00F80000 *kick.rom też działa
bin = replay_amiga.bin
#cha_mount = "State of the Art.adf",0 *tutaj dyskietki
#chb_mount = "HDF100MB.hdf",0 *tutaj hard drive , ale jak będziesz miał z nim problem to ci napiszę w oddzielnym poście.

Najważniejsze żebyś miał kickstart ,ale nie sparowany z kluczem Cloanto, bo ten nie działa.

Najnowsze pliki wysłałem Ci na email.
[#5] Re: Posiadacz FPGArcade poszukiwany

@luminiac, post #4

Dzięki, zanim napisałeś to właśnie bawiłem się samym core Amigi i znalazłem winowajcę, mój monitor qhd nie chce świecić. Podłączyłem staruszka LG i jest obraz.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem