[#1] Cannon Fodder błąd po 21 misji
Witam serdecznie.

Mam problem. Pytanie dotyczy gry Cannon Fodder. Używam programu WinUAE.
Stan gry zapisywałem poprzez ten program ( zakładka Miscellaneous).
Doszedłem do 21 misji. Misja zakończona sukcesem, pojawia się kto zginął, kto dostał awans.
Następnie powinien pojawić ekran z rekrutami, ale zamiast tego na ekranie pojawia się takie jakby "zakłócenia, śnieg" tak jakby przy szukaniu kanałów w tv. Mogę wysłać screena.
Szukałem pomocy na wielu forach ale nic nie znalazłem.
Czytałem również, że mogłem mieć za dużo rekrutów. Pozabijałem około 80 swoich w tej misji i zostało mi niecałe 200, ale to też nic nie pomaga.

Z góry dziękuję za pomoc.
[#2] Re: Cannon Fodder błąd po 21 misji

@L550, post #1

Pirat korzystasz z ADF? Bywaly wersje uszkodzone

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2017 10:37:25 przez Blendor
[#3] Re: Cannon Fodder błąd po 21 misji

@Blendor, post #2

Podłącze się do tematu, gram w Cannona przez WHD Load, można w jakiś sposób zapisać misje? zapis gry znika po uruchomieniu Ami ponownie.
[#4] Re: Cannon Fodder błąd po 21 misji

@magnatt, post #3

a to chyba standardowo tak sie bedzie dzialo jesli nie wyjdziesz z gry skrotem (tylko resetujesz komputer). trzeba o tym pamietac, przynajmniej tak mialem rpzy dwoch ostatnich grach (dreamweb i d-generation). glowilem sie czemu raz jest a arz nie ma, a tu zapis gry nie zapisywal sie jesli resetowalem/wylaczalem komputer, teraz pameitam zawsze wyjsc z whdload/gry zanim wylacze Amige :)
[#5] Re: Cannon Fodder błąd po 21 misji

@juen, post #4

Parametr NoWriteCache mógłby pomóc (nie sprawdzałem), zwłaszcza w grach, w których nie można wyjść z powodu posiadania 68000.
[#6] Re: Cannon Fodder błąd po 21 misji

@sanjyuubi, post #5

Wychodzę skrótem, wyłączam kompa i nie ma zapisu. Nie robie twardego reseta.
[#7] Re: Cannon Fodder błąd po 21 misji

@magnatt, post #6

odpalasz z ikonki czy z shella?
moze sprobuj odpalic z shella wpierw wchodzac w katalog ze slavem?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem