kategoria: WinUAE
[#1] brak dźwięku z Pauli
Paula mi nie działa. siedzi, pije i chrupki Co może być przyczyną?
Wcześniej działała, nie wiem, kiedy przestała, bo większość czasu używałem karty Toccata - która dźwięk daje. Pliczki Devs:AHI/paula.audio (obecnie po podmianie v. 4.29, wcześniej była 4.30) i Devs:AudioModes/PAULA są na swoich miejscach. Sprawdzałem wszystkie tryby Pauli w ustawieniach AHI.
wersja WinUAE 3.6.0, AmigaOS 3.9.
[#2] Re: brak dźwięku z Pauli

@snajper, post #1

może któryś suwak w AHI przesunąłeś.
bez AHI działa ?
[#3] Re: brak dźwięku z Pauli

@snajper, post #1

Paula działa tylko AHI jest problemem.
Wywal AHI będziesz miał dźwięk .
[#4] Re: brak dźwięku z Pauli

@Norbert, post #3

usunąłem AHI i dalej nie ma dźwięku. buuu!

@Risc: suwaki są ustawione dobrze.
[#5] Re: brak dźwięku z Pauli

@snajper, post #4

Odpal jakąś grę z adf i napisz czy masz dźwięk.
Jeśli go nie ma to albo wyłączyłeś go w ustawieniach winuae, albo wyciszyles głośniki podpięte do peceta.
[#6] Re: brak dźwięku z Pauli

@Norbert, post #5

no raczej głośników nie wyłączyłem, bo właśnie słucham przez nie radia. ;) A grę zaraz odpalę, ale dźwięk w ustawieniach już sprawdzałem i powinno być wszystko ok.
sprawdzone Gods, dźwięk jest.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2018 18:01:25 przez snajper
[#7] Re: brak dźwięku z Pauli

@snajper, post #6

problem rozwiązany. OK Przyczyną była zaznaczona opcja "Paula/CD audio mixer" w ustawieniach karty Toccata:



po odptaszeniu gra i trąbi.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem