kategoria: Inne oprogramowanie
[#1] Emulacja Amigi na ARMach
[#2] Re: Emulacja Amigi na ARMach

@ch0mik, post #1

Na razie tylko wstępnie się zapoznałem. Dla mnie niezłe WOW :) V8 jest po prostu niesamowity.
[#3] Re: Emulacja Amigi na ARMach

@ch0mik, post #1

Ale na jakim armie? To jest emulacja w javascripcie, co już samo w sobie, przynajmniej jak dla mnie sprawia, żeby się od tego z daleka trzymać...
[#4] Re: Emulacja Amigi na ARMach

@BigBang, post #3

A wytlumaczysz dlaczego ;)?
[#5] Re: Emulacja Amigi na ARMach

@WojT_GL, post #4

Nie. To taka moja fobia, czyli niewytłumaczalne obrzydzenie do javascriptu ;)
[#6] Re: Emulacja Amigi na ARMach

@BigBang, post #5

Chyba musisz się z nim przeprosić :) wygląda na to, że V8 i jego JS za niedługo zawładnie światem :)
[#7] Re: Emulacja Amigi na ARMach

@WojT_GL, post #6

O...nie, nigdy! Arm to zupełnie inna sprawa niż js. To że wpychają arma wszędzie gdzie się da, nie znaczy że zawładnie światem. Wynajdą w nim kiedy buga jak tego słynnego z Pentiuma i będzie przykro hehe. Pomyśl, co może Ci zrobić nowoczesna spłuczka do kibla, wyposażona w takiego zbugowanego arma ;)
Osobiście już wolę ten poziom niżej, czyli np. fpga (a od JS to ze 3 poziomy niżej).
[#8] Re: Emulacja Amigi na ARMach

@WojT_GL, post #6

Proszę o jakieś benchmarki... Ba jak na mojego nosa to jakaś lipa totalna - wydajność pewnie max na poziomie 68k 3MHz na najszybszym ARM'ie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem