kategoria: WinUAE
[#1] Remapollo i WINUAE
No to ten: próbuję zainstalować RemApollo pod WinUAE. Nie piszcie, że to bez sensu. Chcę coś przetestować. I widzę, że to nie działa, ale nie wiem, czy coś źle skonfigurowałem. W WinUAE mam oczywiście wybrane Apollo, wczytany ROM karty, ustawioną pamięć. Biblioteka 6806.library w wersji 60.10, załatana programikiem z RemApollo. Sekwencja startowa wygląda tak:
C:DRAP
IF WARN
C:RemApollo
ENDIF
C:SETPATCH



System 3.1, ROM 3.1
Emulator się resetuje i wyskakuje czerwone guru. Co ciekawe, po załadowaniu systemu i uruchomieniu RemApollo z Ikony - nie ma problemu, kickstart się ładnie mapuje.
Ktoś ma jakieś pomysły?

Ostatnia aktualizacja: 08.08.2020 13:30:28 przez OSH
[#2] Re: Remapollo i WINUAE

@OSH, post #1

A nie, po uruchomieniu z ikony tez jest Guru…
[#3] Re: Remapollo i WINUAE

@OSH, post #2

A jaki kod błędu?
[#4] Re: Remapollo i WINUAE

@juen, post #3

Na zmianę dwa: 0100 000c a po resecie 8100 000C.
[#5] Re: Remapollo i WINUAE

@OSH, post #4

Z tego co pamietam to blad pamieci alokacja/dealokacja. Moze za malo dajesz albo nie taka jakiej uzywa ta karta, inny adres startowy fastu? Ewentualnie cos zasmieca pamiec.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem