kategoria: Inne oprogramowanie
[#1] RPi3 i recalbox 7
Witam, może instalował już ktoś recalbox 7 na swojej malince , mam kilka pytań .
[#2] Re: RPi3 i recalbox 7

@nadiapawel, post #1

Ja mam, ale chyba 6.1 Dragonblaze. Działa wyśmienicie.
[#3] Re: RPi3 i recalbox 7

@Ponki1986, post #2

masz może sprawdzony emulator PSX , i jak u Ciebie wychodzi sie z gry , u mnie w starej wersji (już sam nie wiem która to była) wychodziło sie start+select a w tej 7.1 nie działa nawet po ustawieniu.
[#4] Re: RPi3 i recalbox 7

@nadiapawel, post #3

Skoro w nowej wersji nie działa Start+Select to chyba coś w niej skaszanili. Spróbuj może innego pada. Natomiast nic nie zmieniałem w ustawieniach emulacji PSX i wszystkie gry działają na domyślnym jądrze. W przypadku Androida lub Windowsa to zanim przesiadłem się na Recalboxa używałem ePSXe, jeśli o to pytasz.
[#5] Re: RPi3 i recalbox 7

@Ponki1986, post #4

dziś postaram się sprawdzić , dziękuję za pomoc . Dam znać czy poszło.
[#6] Re: RPi3 i recalbox 7

@nadiapawel, post #5

Już wszystko wiem, start+select+l1+l2
[#7] RPi4 i recalbox 8.1.1

@nadiapawel, post #1

Odświeżę stary temat aby nie zakładać nowego.

Szukalem już chyba wszędzie w sieci ale nigdzie nie mogę znaleźć obrazu Recalbox 8.1.1 dla Raspberry Pi4. Na Web Archive jest 8.0.1, na oficjalnej stronie jest 8.1. Mi natomiast zależy na wersji 8.1.1 która posiada kilka poprawek w stosunku do 8.1. Czy ktoś posiada obraz instalacyjny tej wersji lub wie gdzie można ją znaleźć?
[#8] Re: RPi4 i recalbox 8.1.1

@Ponki1986, post #7

Szukaj na torrentach.
[#9] Re: RPi4 i recalbox 8.1.1

@Ponki1986, post #7

W końcu znalazłem. Podaję link, gdyby ktoś był zainteresowany.

Swoją drogą wyszukiwarka Google schodzi na psy. Godzinami wpisywałem różne zapytania i wyświetlało mi inne rzeczy, ale nie to co chciałem. Na torrentach też posucha. Coś mnie tknęło aby przeskoczyć na Yahoo i trafione. Już na pierwszej stronie z wynikami wyszukiwania znalazłem co chciałem.
[#10] Re: RPi4 i recalbox 8.1.1

@Ponki1986, post #9

A to czasem nie to? Pierwsza pozycja przy wyszukiwaniu DuckDuckGO.
[#11] Re: RPi4 i recalbox 8.1.1

@nostrum666, post #10

Nie. To są jakieś źródła. Ja szukałem obrazu instalacyjnego.
[#12] Re: RPi4 i recalbox 8.1.1

@Ponki1986, post #11

Ok.
[#13] Re: RPi4 i recalbox 8.1.1

@Ponki1986, post #9

Dokładnie. Często szukam czegoś w Google i nie mogę znaleźć a tymczasem duckduckgo i jest.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem