[#31] Re: przejście z linuxa do amiberry

@Norbert, post #28

Ja mam pena na dh:5. A gdzie to wpisać? W wierszu poleceń?
[#32] Re: przejście z linuxa do amiberry

@Norbert, post #28

A co mi to da jeżeli wpisze diskchange dh:5
[#33] Re: przejście z linuxa do amiberry

@Grysia, post #32

Tak. W wierszu poleceń. W CLI.
U Ciebie
Diskchange dh5:

Komenda to wymusza ponowne odczytanie zawartości nośnika po jego zmianie.
Może nic to nie dać, ale spróbować można. A 🔪, widelec szeroki uśmiech
[#34] Re: przejście z linuxa do amiberry

@Norbert, post #33

Ha! Nie widziało płyt dvd bo nie miały przydzielonej ikonki. W menedżerze plików normalnie ładuje pliki. Tylko niwiem dlaczego nie wszystkie bo jest ich 10000 .mod a widzi 1000?
[#35] Re: przejście z linuxa do amiberry

@Grysia, post #34

Zmień menager plików.
[#36] Re: przejście z linuxa do amiberry

@Norbert, post #35

Zapomniałem dodać że to w eaglplayer tak się dzieje.
[#37] Re: przejście z linuxa do amiberry

@Grysia, post #34

Grysia, a nie wygodniej byłoby Ci skopiować na PC-cie te 10 tys modów z DVD na malutkiego pendriva i z niego je sobie odtwarzać pod Pimigą? Malinka jest fajowa, bo jest malutka, podpinanie do niej wielkiego napędu optycznego jakoś ma słaby sens i wygodę wg mnie... Co kto lubi, ale ja to bym zrobił tak, jak napisałem wyżej.
[#38] Re: przejście z linuxa do amiberry

@marskow, post #37

No pewnie że wygodniej i ja tak robiłem. Od kiedy miałem A500 to zawsze marzyłem mieć Amigę z CD ROM. I dlatego tak zrobiłem.
[#39] Re: przejście z linuxa do amiberry

@Grysia, post #5

Nie wiem dlaczego miałby nie czytać. Napęd jest podłączony po USB?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem