kategoria: WinUAE
[#1] Whdload
Zainstalowałem whdload i mam jedną grę jest obraz dyskietek jest też ikonka (chyba do odpalania) jest też plik .slave ale po kliknięciu pokazuje że jest zły kick. Pomóżcie koledzy co mam zrobić żeby uruchomić grę.Mam emulator pi 400 amiberry i system WB 3.1.4

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2022 20:35:10 przez Grysia
[#2] Re: Whdload

@Grysia, post #1

A masz wgrane pliki kickstartow do katalogu DEVS/Kickstarts tak jak tego wymaga WHDload?
[#3] Re: Whdload

@nostrum666, post #2

A jak wymaga tego whdload
[#4] Re: Whdload

@Grysia, post #3

Tak
[#5] Re: Whdload

@Grysia, post #1

Gdybysz skorzystał z gotowej kompilacji programów i gier Pimiga, byłoby ci łatwiej.
W sumie możesz sobie podmontowac te plikopartycje czy katalogi z systemem/programami/grami/demami z Pimiga, do swojego systemu 3.1.4
[#6] Re: Whdload

@Norbert, post #5

Dzięki wszystkim.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem