kategoria:
[#31] Re: Teenagent TheA500 mini

@Don_Adan, post #30

Dzięki za odpowiedź, ja wiem że .LHA to archiwum etc. mi poprostu chodziło czy da się zrobić wersję whdload Teenagenta teraz już wiem że nie i trzeba pod TheA500 mini odpalić wersja kombinowaną poprzez workbencha i użyć .HDF lub .ADF. w TheA500 mini można zapisywać stan gry w dowolnym momencie, dziękuję wszystkim za pomoc 🙂
[#32] Re: Teenagent TheA500 mini

@HERBiUSZ, post #31

Zrobic sie da, tylko nie wiadomo czy to bedzie proste (zalezy zreszta, ktore wersje gry ma obslugiwac). A z tego co mozna poczytac na EAB to nawet majac A500 mini, slave nie zawsze dziala na nim. A ten sam slave na Amidze czy WinUAE dziala. Wiec mozna zrobic slave, ktory bedzie dzialal na Amidze, a nie bedzie dzialal na obecnej wersji A500 mini. Nie wiem czy A500 zapisuje stan gry i hiscore, ja przynajmniej zrozumialem, ze nie.
[#33] Re: Teenagent TheA500 mini

@Don_Adan, post #32

Ja znów słyszałem, że można zapisać stan gry z gier odpalanych przez WHD Load. Jeśli by nie było takiej możliwości, dość znacznie uprzykszało by to granie.
[#34] Re: Teenagent TheA500 mini

@klank, post #33

Ja slyszalem, dwie wersje. Jedna, ze save'y dzialaja a druga, ze nie dzialaja. Moze to byc roznica w ustawieniach emulatora lub w wersji Amiberry uzywanej w danym A500 mini. To ze ktos ma A500 mini nie znaczy, ze w kazdej w srodku jest ten sam emulator. Byla na przyklad informacja, ze A500 mini nie odczytuje/uzywa ustawien z ikonki slave'a gry. Gdzies ktos pisal, ze ma migotanie przy wczytywaniu gry, czyli brak aktywnej opcji Preload.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem