kategoria: A500 Mini
[#1] A500 mini i obsługa ADF (Instrukcja)
Witam,

przez przypadek znalazłem na Youtubie instrukcje obsługi obrazów ADF w Amidze 500 mini. Sam Amigi 500 mini nie mam ale może komuś sie przyda.

https://m.youtube.com/watch?v=p99DdKIjQo4

Tutaj Instrukcja po Francusku:
http://amigamuseum.emu-france.info/Fichiers/sites/A500mini/A500mini.htm
[#2] Re: A500 mini i obsługa ADF (Instrukcja)

@olafmi, post #1

A co to jest Amiga 500 mini?
[#3] Re: A500 mini i obsługa ADF (Instrukcja)

@recedent, post #2

A rzeczywiście to jest THE A500 Mini a nie Amiga 500 Mini. Ale każdy chyba wie o jaki sprzęt chodzi.

Ostatnia aktualizacja: 28.04.2022 15:13:21 przez olafmi
[#4] Re: A500 mini i obsługa ADF (Instrukcja)

@recedent, post #2

Konsolka o której mowa, czyli A500 mini faktycznie nie ma słowa Amiga w nazwie, ale to nie powoduje, że ktoś nie może sobie dla ułatwienia tak ją nazywać :) Moim zdaniem nie ma się co czepiać nazwy, i uważam, że ludziom z Retro Games udało się zrobić fajny produkt. Oczywiście lepiej by było, gdyby taka zabawka została wyprodukowana przez obecnych właścicieli praw do nazwy i wszelkich patentów Amigi, ale jakoś się nie zanosiło i nie zanosi :)
[#5] Re: A500 mini i obsługa ADF (Instrukcja)

@luk, post #4

Konsolka o której mowa

Wystarczy, że będziemy dodawać słowo "konsola" to będzie wiadomo, że nie mamy na myśli Amigi a TheA500 OK
1
[#6] Re: A500 mini i obsługa ADF (Instrukcja)

@PWS, post #5

Ciekawe, czy powstanie osobny dział na forum pod tytułem A500mini.
[#7] Re: A500 mini i obsługa ADF (Instrukcja)

@mmarcin2741, post #6

Działu nie ma, ale jest dedykowana kategoria w dziale UAE/Amithlon.
2
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem