[#1] Amilator
Cześć.
Używa ktoś z Was Amilatora?
[#2] Re: Amilator

@KM_Ender, post #1

Ja używam
[#3] Re: Amilator

@TuReX, post #2

Mam netbooka 1.6 ghz i intel HD w środku, 2 GB Ramu, warto to instalować żeby mieć powiedzmy Amigę 1200 020/030 50 mhz, czy ledwo co A500 1MB na tym uda się osiągnąć?
[#4] Re: Amilator

@KM_Ender, post #3

Tam jest zaszyty Debian z FS-UAE, więc działa bardzo ładnie. Z JIT można mieć dużo więcej niż 030/50. Jak chcesz to mogę zrobić testy wieczorkiem i wyślę zrzuty z ekranu.
[#5] Re: Amilator

@TuReX, post #4

Ja ma maleństwie mam teraz chyba AntiXa 32 bit wrzuconego albo 64 bity, bo proc obsługuje 64 bity, ale mało RAM, bo tylko 2GB. Jest gdzieś sensowna instrukcja jak to zainstalować? Jest Zip, nie ma iso, czyli więcej zabawy.
[wyróżniony] [#6] Re: Amilator

@KM_Ender, post #5

Instalacja jest banalna, wystarczy skopiować pliki z archiwum na dysk i potem jest kwestia konfiguracji tylko. Instrukcja jest w zipie z tego co pamiętam w zwykłym txt. Robiłem to już jakiś czas temu, ale nie miałem problemów, tylko konfiguracja jest denerwująca, bo trzeba wszystko wpisać ręcznie do pliku conf.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 18:55:28 przez TuReX

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2023 18:55:45 przez TuReX
[#7] Re: Amilator

@TuReX, post #6

Kiedyś próbowałem się tym bawić. Ogólnie bardzo fajny pomysł, który zajeżdżał mi Amithlonem. Ale... brak możliwości korekty konfiguracji w czasie rzeczywistym, brak montowania obrazów ISO w czasie rzeczywistym i jeszcze kilka drobnych rzeczy sprawiło że jednak wybrałem WinUAE, plus autorski projekt zmodyfikowania Win7 w tle. No chyba że aktualnie projekt rozwinął się tak bardzo, że moje narzekania nie mają racji bytu.
[#8] Re: Amilator

@KM_Ender, post #1

[#9] Re: Amilator

@mccnex, post #8

Wypróbujemy. Zobaczymy.
[#10] Re: Amilator

@KM_Ender, post #9

Koniecznie napisz jak to chodzi. Mam Acer V5 123. Taki low end, windows trochę muli ale ciekaw jestem czy się nada do takiej formy emulacji.
[#11] Re: Amilator

@Ponki1986, post #7

Ale... brak możliwości korekty konfiguracji w czasie rzeczywistym, brak montowania obrazów ISO w czasie rzeczywistym i jeszcze kilka drobnych rzeczy


Może nie w locie ale ja po prostu zmapowałem sobie katalog z konfiguracjami... i z poziomo AmigaOS zmieniałem sobie pliki konfig. Osobiście szukam nowej dystrybucji. Wiem że w zeszłym roku było jakieś uaktualnienie tego emulatora... Ale nie potrafię teraz tego znaleźć.


dobra znalazłem. :).

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2023 12:19:23 przez jimiche
[#12] Re: Amilator

@KM_Ender, post #1

A co to jest ? Nazwa nawet spoko, chodź trochę kojarzy się z wibratorem
[#13] Re: Amilator

@Sventevith, post #12

Właśnie sprawdziłem, bo myślałem, że wyłączyli, ale jednak Google nadal działa.
Co to jest Amilator
[#14] Re: Amilator

@Sventevith, post #12

Dildo i referencje do Amigi, gdzie ja to widziałem? A już wiem, na demoscenie pc:

[wyróżniony] [#15] Re: Amilator

@readwrite, post #14

Co do Amilator, jakiś czas temu stworzyłem tutorial jak przygotować PC

Załączam również dwa filmiki, w których za pomocą Amilatora uruchamiam mój 3.9 BB4 + AfA Os

Samouczek:


Uruchamianie AfA OS:


Używam AfA OS:


Ostatnia aktualizacja: 30.11.2023 17:32:35 przez AMIGASYSTEM

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2023 17:32:48 przez AMIGASYSTEM
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem