kategoria: A500 Mini
Wątek zamknięty
[#1] A500mini - nakładka - grzybek na krzyżaka na padzie.
Hej

Nie wiem jak inni posiadacze TheA500 mini ale mnie strasznie denerwuje na padzie krzyżak - jest bardzo niewygodny.
Zauważyłem też, że o wiele lepiej gra mi się na gałkach analogowych w różne retro gry. Dorobiłem dlatego sobie o taką nakładkę w kształcie grzybka na d-pada do a500 mini. I powiem że wróciła przyjemność i wygoda z grania.
Nakładka ma naklejony kawałek filcu, a do d-pada przyklejona jest na taśmę tesa. Co o takim czymś sądzicie?







[#2] Re: A500mini - nakładka - grzybek na krzyżaka na padzie.

@marggines, post #1

Piękny jak sprzedam swoja niedawno zakupiona milosc Amiga 500 to bede chetny na taki reduktor do nowej Amiga500mini
[#3] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: A500mini - nakładka - grzybek na krzyżaka na padzie.
[#4] Re: A500mini - nakładka - grzybek na krzyżaka na padzie.

@marggines, post #1

Trzeba to jakoś specjalnie nazwać. Proponuję nazwę PADgo!
1
[#5] Re: A500mini - nakładka - grzybek na krzyżaka na padzie.

@marggines, post #1

Rozwiązanie budżetowe. Mnie ten pad też nie leży, dlatego kupilem pad bezprzewodowy Logitecha. Jest różnica
[#6] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: A500mini - nakładka - grzybek na krzyżaka na padzie.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem