Aktualności Forum Giełda Sprzęt Programy Strefa Gier Graffiti Publicystyka Teleport
  • AdeptTracker 1.0

20.01.2008 14:29, autor: Sebastian Rosa
odsłon: 3069, wersja PDF

AdeptTracker AdeptTracker to program będący klonem ProTrackera (2.3a). Autor, Svein Engelsgjerd, napisał go w całości od początku, całkowicie pod systemem, z wykorzystaniem systemowego, a nie graficznego GUI. Żadnych niesystemowych sztuczek ani hacków tutaj nie doświadczymy. Program jest bardzo podobny wyglądem do ProTrackera, lecz z oczywistych względów (budowa interfejsu użytkownika) w oczy rzucają się różnice wynikające z ograniczeń rozplanowania. Warto odnotować, że AdeptTracker posiada prawie identyczne skróty klawiaturowe jak oryginał.

Program nie jest jeszcze ukończony. Nie obsługuje jeszcze wielu instrukcji ProTrackera i przy niektórych utworach po prostu nie nadaje się do ich odsłuchania. Nie działają także wszystkie efekty wizualizacji (scope) odtwarzanego modułu oraz możliwość manipulacji samplami (Sampler). Autor umieścił program na Aminecie, jak sam napisał, w celach archiwizacyjnych. Trochę byłoby szkoda jego pracy, gdyż ukończony program z całą pewnością stanowiłby ciekawą alternatywę dla wysłużonego już "staruszka", który na lepszych konfiguracjach potrafi dziwnie się zachowywać.

Program został napisany w języku AmigaE z wstawkami w asemblerze.

Wersja: 1.0
Autor: Svein Engelsgjerd (a.k.a. Waxhead)
WWW: http://www.dirtcellar.net
Archiwum: Aminet.

    
dodaj komentarz
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem