kategoria: A600
[#121] Re: Bakcyl połknięty :)

@Sounder, post #120

Jak będziesz miał gniazdo, to jak zrobisz Riser?

Można by pominąć gniazdo, jeśli zaprojektował byś adapter wpinany w podstawkę procesora, oczywiście jeśli to możliwe.
[#122] Re: Bakcyl połknięty :)

@amizet, post #121

Termin "Riser" nie jest mi znany więc zgaduję, że chodzi Ci o sposób połączenia ACA500 z omawianym gniazdem.
Wytrawić kawałek PCB wzorując się na złączu krawędziowym w Amidze.
Kolega Fazior ma to akurat widoczne w galerii - http://www.ppa.pl/images/graffiti/sprzt/fazior/53a537a7204d5.JPG
Lutowania i tak od cholery będzie ale przynajmniej nie inwazyjnie dla płyty głównej Amigi.
[#123] Re: Bakcyl połknięty :)

@Sounder, post #122

Nie no zrób jak chcesz.




Riser card
[#124] Re: Bakcyl połknięty :)

@Climat, post #100

argumentem przemawiającym za A500/600 jest obecnie dostępność i łatwość produkcji kart rozszerzeń m.in. turbo niezaleznych tworcow (czekamy obecnie na phoenix apollo core). Zastanawiałeś się może dlaczego poza kartami ACA nic się nie dzieje w temacie A1200? Odpowiedzią jest przede wszystkim trudny dostęp do złącz "expansion". Niejaki Jens, który ma zapewnioną produkcję tych części, w odpowiedzi na prośby kippera i innych zaśpiewał im kwotę 6 000 euro tytułem opłat wstępnych, nie licząc kosztów produkcji tych złącz.

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2014 11:40:57 przez charliefrown
[#125] Re: Bakcyl połknięty :)

@amizet, post #123

No dzięki Panowie, OK, czyli szukać trzeba złącza isa 86. To z fotki wyżej było by idealne! Gdyby było coś takiego gotowego do amigi to brał bym :) Do środka, ze względu że to moja jedyna amiga nie będe wkładał bo jakoś szkoda mi tego kroić pod karty CF. Ale zadowole się jak będzie tak : http://awesome.commodore.me/aca500-prototype/ OK

Jeśli ktoś z Was wie gdzie takie coś nabyć w całości lub same gniazda to pls o info. pozdrawiam
[#126] Re: Bakcyl połknięty :)

@zeter, post #125

A u mnie wreszcie wszystko w komplecie.
Przyjechała ACA620 i wszystko pięknie śmiga.

Dla znajomych wyjechałem na 3 dni OK
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem