[#61] Re: Amiga 2000 - pytania

@radzik, post #60

a fblit na ECS nie dziala?

[#62] Re: Amiga 2000 - pytania

@Banderas, post #61

Działa. Tylko jeszcze go nie konfigurowałem. Pobawię się zobaczymy co się uda z ECS wyciągnąć. :)
[#63] Re: Amiga 2000 - pytania

@HOŁDYS, post #55

Jak uruchomi Reala3D albo Lightwafe, to może nawet jej zabraknąć. Nie wspomnę już o MovieShopie. Tak więc i w A2000 można spożytkować całą pamięć.
[#64] Re: Amiga 2000 - pytania

@radzik, post #1

http://www.allegro.pl/item582764004_amiga_2000_klawiatura_nie_wiem_czy_sprawne.html

Może mieć ciekawe rozszerzenia w sobie ;]

[#65] Amiga 2000 - na alledrogo.

@Hubez, post #64

No i może coś ciekawego jest, ja licytuje :P



Ostatnia modyfikacja: 15.03.2009 10:50:54
[#66] Re: Amiga 2000 - pytania

@Hubez, post #64

Hubez napisał(a):

> Może mieć ciekawe rozszerzenia w sobie ;]

Które nie działają. Arti4-92 powstawiał jakieś karty, żeby wyglądała na dopaloną.

[#67] Re: Amiga 2000 - na alledrogo.

@arti4-92, post #65

arti4-92 napisał(a):

> No i może coś ciekawego jest, ja licytuje :P

Sam od siebie kupisz?
A przepraszam, od kolegi któremu aukcję podbijasz, którą z kolei i tak dla Ciebie wystawił :)

[#68] Re: Amiga 2000 - na alledrogo.

@GumBoy, post #67

Oczywiście

[#69] Re: Amiga 2000 - pytania

@GumBoy, post #66

skąd wy bierzecie takie pomysły...

[#70] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #69

Nie pogrążaj się. Przyznałeś się na IRCu i teraz głupiego udajesz. Nieładnie próbować oszukać jakiegoś napalonego amigowca, co zobaczył A2000 rozbudowaną.

[#71] Re: Amiga 2000 - pytania

@GumBoy, post #70

Nie oszukujmy się, potrafisz tak gadać, że jeżeli chcesz to każdy powie to co chcesz, wystarczy poczytać execa.

[#72] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #71

I po co się pogrążasz? Nie będę logów wklejał, ale być może wypowie się ktoś, kto uczestniczył w rozmowie.

PS. Próbujesz wykorzystać forum PPA do nakręcania swoich przekrętów na Allegro. Gratuluję, dajesz do ręki broń wszystkim oponentom portalu.



Ostatnia modyfikacja: 15.03.2009 12:23:33
[#73] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #71

Arti, nie pogrążaj się mocniej i nie udawaj głupka. Napisałeś, że Amiga nie ma żadnych rozszerzeń, tylko powkładałeś jakieś bezwartościowe karty z PC aby wyglądało to lepiej. Mówiąc krótko, oszukujesz kogoś kto chce kupić Amige 2000 która wydaje się być mocno rozbudowana. Bardzo podła zagrywka .

[#74] Re: Amiga 2000 - pytania

@GumBoy, post #72

Logi można spreparować, a mogę się założyć, że masz tutaj więcej kolegów odemnie...
A nie mowilem ;), chyba muszę ją kupić, żebyście mi odpuścili.



Ostatnia modyfikacja: 15.03.2009 12:23:51
[#75] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #74

Można, dlatego ich nie wklejam bo i po co. Ludzie rozsądni się przynajmniej zastanowią teraz czy warto brać udział w tej aukcji. Nikt z IRCa kto był w trakcie rozmowy nie kupi na pewno, bo oni na logach polegać nie muszą.

Powtórzę jeszcze raz, bo mogłeś dopisku nie zauważyć. Próbujesz wykorzystać forum PPA do nakręcania swoich przekrętów na Allegro. Gratuluję, dajesz do ręki broń wszystkim oponentom portalu.

[#76] Re: Amiga 2000 - pytania

@GumBoy, post #75

Ja powiem szczerze, jestem w szoku, jeżeli by się okazało prawdą to co piszesz o tej aukcji, to dla mnie jest przegięcie.

A tak ogólnie, to sprzedaż przedmiotów nie należących do sprzedawcy na allegro jest chyba zabroniona, te wszystkie "aukcje grzecznościowe" to takie naciąganie zasad.

[#77] Re: Amiga 2000 - pytania

@chewek, post #76

Faktycznie ta aukcja to jakiś wielki przekręt. Powsadzał do A2000 jakieś pecetowe karty na ISO, podłączył zasilanie do CDROMa i twierdzi, że to rozbudowana A2000 :)
Sam jestem ciekawy jak się ta aukcja zakończy. A to że nie chce otworzyć i obudowy i zrobić dodatkowych zdjęć, to już jakaś komedia. No chyba że kogoś interesuje tylko obudowa :)
[#78] Re: Amiga 2000 - pytania

@kmilota, post #77

szczerze mowiac bylem przekonany że to normalna aukcja. nawet zidentyfikowalem na podstawie zdjęć co to za karty tam włożone. porownałem rozstaw gniazd z kartami na big book of amiga hardware
, karta serial/ parallel wygląda na Multiface II. karta GFX cv64/3d lub Retina, a karta sieciowa Ariadne II. DOKŁADNIE taki sam rozstaw gniazd. Druga sprawa: ciekawe jak by umieścił pecetewe karty w slotach zorro II ?

edit:

chociaż .... cv643d ma na śledziu wycięcia jakieś, a nie widzę innej karty gfx ktora ma tak centralnie umieszczone gniazdo vga . a ariadne i ariadne II ma pomiędzy gniazdami diodę link której tu nie widzę



Ostatnia modyfikacja: 15.03.2009 19:15:36
[#79] Re: Amiga 2000 - pytania

@twardy, post #78

> Druga sprawa: ciekawe jak by umieścił pecetewe karty w slotach zorro II ?

Nie w slotach Zorro, tylko w ISA (to takie coś starsze od PCI). Coś mało znasz budowę dużych Amig. Postudiuj lepiej Big Book of Amiga.

Co do Multiface II, CV64/3d, Retina i Ariadne to lepiej się przyjrzyj. W tej A2000 nie ma tam tych kart.



Ostatnia modyfikacja: 15.03.2009 20:15:46
[#80] Re: Amiga 2000 - pytania

@kmilota, post #79

;) nic nie powiem :D ale dzieki za ostrzezenie :P zapisze uzytkownika na czarnej liscie ..zeby nic nie kupic od niego

[#81] Re: Amiga 2000 - pytania

@kmilota, post #77

Heh. Tez mnie na początku zaciekawiła ta aukcja. Myślę sobie -- ooooo, jaka dopalona amisia z kartą graficzną, kartą sieciową i jeszcze jakąś. pewnie jakiś user zapomniał o niej przez ostatnie 15 lat i wystawił na aukcję.

A teraz czytam szyna_sss wsadził tam karty isa i nie chce zrobić zdjęcia wnętrza, no i podobno wpadł na irc komuś (??)


A tak sie pięknie aukcja zapowiadała :D
Swoją drogą niezły wałek.
Skoro szyna_sss nie jesteś w stanie zrobić zdjęcia to może podaj nazwy tych kart w środku komputera co masz ?? :D :D :P
[#82] Re: Amiga 2000 - pytania

@MuppetShow, post #81

No to teraz wejdżcie na http://www.allegro.pl/item582764004_amiga_2000_klawiatura_nie_wiem_czy_sprawne.html i zobacznie co się stało :)
Co o tym sądzicie?
[#83] Re: Amiga 2000 - pytania

@kmilota, post #82

sprzedane na ircu ppa
[#84] Re: Amiga 2000 - pytania

@kmilota, post #82

Kurczę, oferowalem 200zł i gościu nawet nie odpisał :(

Ciekawe ile ktoś dał

[#85] Re: Amiga 2000 - pytania

@Norbert, post #83

Ciekawe za ile poszła. Pytałem sprzedawce na gg i podobno kupił ją niejaki rzookol (?)
I czy nabywca zdradzi co tam sie kryje w środku ? :o :o :o :o :o



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2009 00:16:20



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2009 00:16:51
[#86] Re: Amiga 2000 - pytania

@MuppetShow, post #85

to jest "golas" i nie wiadomo czy dziala
[#87] Re: Amiga 2000 - pytania

@HOŁDYS, post #80

To dopisz też Urco. To konto Artiego4-92. To jemu kolega wystawiał, a Arti brał udział, żeby podbić cenę.

[#88] Re: Amiga 2000 - pytania

@kmilota, post #82

Oczywiście to samo. Arti4-92 pisał, że zamknie aukcję i wystawi z innego konta dorzucając klawiaturę. Z PPA uciekł, bo został nakryty na przekręcie. Gdyby nie tajemnica korespondencji to by zacytował co mi napisał prywatnie. Wiem nawet jaka karta GFX na ISA jest w tej Amidze. Przez takich ludzi Allegro ma opinię poletka dla popisu oszustów.

Arti oczywiście twierdzi że wszystko OK, bo sprytnie spreparował opis aukcji, żeby mieć czyste ręce w razie czego (tak też na IRCu pisał). Zwyczajną uczciwość ma w nosie. Dodatkowo nie widzi nic złego w tym co robi.

A mógł w miarę uratować twarz, to wolał będąc już na dnie zakopać się w mule.



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2009 00:48:18
[#89] Re: Amiga 2000 - pytania

@GumBoy, post #88

> A mógł w miarę uratować twarz, to wolał będąc już na dnie zakopać się w mule.

I to jest piękny opis Arti4-92 z którym się w 100% zgadzam. Chyba będzie musiał pod innym nikiem zaglądać tu na forum, bo mu życia teraz nie dadzą, szczególnie ten co kupił tą A2000 :)

A co do samej aukcji, gdzie napisał: "Dodano 2009-03-14 21:57

W związku z wieloma pytaniami odpowiadam : Sprzęt sprzedaję z polecenia kolegi , nie mam zamiaru go rozbierać ani robić dodatkowych zdjęć dlatego sprzedaję jako uszkodzony i nie przyjmuję negatywów . Nie wycofuję ofert . Miłej licytacji ". Sam wprowadził w błąd kupujących, bo naraz jednak wycofał oferty. Powinien dostać za takie coś tyle negatywów ilu brało udział w tej licytacji. To byłaby nauczka dla takich krętaczy.



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2009 07:51:39
[#90] Re: Amiga 2000 - pytania

@kmilota, post #89

Niestety, po wycofaniu oferty nie możesz komentarza napisać.

Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem