[#151] Re: Amiga 2000 - pytania

@wube, post #141

wube a kto go nie slucha :)) polecam kolesia ktory spiewa 1:1 jacka k (spiewa co prawda szanty "w czarnej perle" ale czsasem zaspiewa kaczmarskiego jego glosem expresja..1:1 !!! )


a co do artego.. jest prosty srodek.. WPIERDOLMY MU :D



Ostatnia modyfikacja: 18.03.2009 09:21:11
[#152] Re: Amiga 2000 - pytania

@radzik, post #1

otorz odkurzylem to wielkie pudlo podlaczylem 1084s :) klawiaturka na kolanach mysle popykam w pinbala :)
no i musze stwiedzic ze mimo iz jest oparta na tym samym ROMie (nie wiem czy kickkstart ten sam co w A500) OCS i 68000

AMIGA 2000 jest nie kompatybilna z A500 lub jak kto woli odwrotnie !!!

1.Arabian Nights zglasza komunikat o jakims problemie sprzetowym
2.Shadow Of the Beast II nie dziala
3.Ruff n tumble nie dziala

porazka ..duze huczace pudlo :D


ktos juz cos wspominal o tym chyba kiedys ..



Ostatnia modyfikacja: 30.03.2009 22:22:12
[#153] Re: Amiga 2000 - pytania

@HOŁDYS, post #152

Jakbyś miał oryginały, to by poszło. A tak masz jakąś kaszanę w bootbloku dyskietki i tu masz problem.
[#154] Re: Amiga 2000 - pytania

@HOŁDYS, post #152

Ruff n tumble nie dziala

Niemożliwe. Chodzi nawet na A4000/060.
[#155] Re: Amiga 2000 - pytania

@HOŁDYS, post #152

"AMIGA 2000 jest nie kompatybilna z A500 lub jak kto woli odwrotnie !!!"
No nie jest. Kilka niezgodności występuje. nie pomnę, w czym problem (było to kiedyś dokładnie bardzo rozpisane na łamach "MA", nie wiem czy mam ten numer, w wolnej chwili poszukam, dla ciekawości tak.)
W każdym razie - trafiały się gry pisane pod A500, których za cholerę nie dawało się odpalić na A2000. Niewielki odsetek, ale jednak. Ostrzej to wyglądało z demkami - tu już sporo produkcji robionych na pięćsetkach wywoływalo piekną ramkę Guru Meditation na A2000.
Pewnie coś z adresowaniem pamięci, jak sądzę. A2000 ma sloty Zorro II, a to siłą rzeczy powoduje brak zgodności z pięćsetką, która nie musiała przecież ich obsługiwać.

Z szacunkiem
Des
Ps. "Odwrotnie" to się nie spotkałem z problemami. Wszystko, co odpalalo się na łysej A2000 równie pięknie latało na łysej A500.

[#156] Re: Amiga 2000 - pytania

@Des, post #155

A500 też ma ZorroII - slot CPU to w zasadzie ZorroII, na Aminecie jest schemat przelotki slot CPU>>slot ZorroII
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem