[#91] Re: Amiga 2000 - pytania

@kmilota, post #89

I slusznie, oszustow trzeba tepic.

[#92] Re: Amiga 2000 - pytania

@GumBoy, post #88

niestety Gumboy pierwszy raz przyznaje ci racje i zgadzam sie z toba ... zwykle naciaganie .. nie chcialbym byc na miejscu tego allegrowicz ktory pare ladnych groszy zaplaci i otworzy obudowe..rownie dobrze mogby wrzucic wiadro cegiel i napisac ze amiga ma chyba macierz dyskowa bo jest cholernie ciezka..

PAJAC ...

w sumie jakby sie uprzec mam kumple ze studiow podyplomowych pracuje w łodzie w allegro jesli dam cynk i tresc z forum/irca obu panom zawiesza konta :)



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2009 09:40:32
[#93] Re: Amiga 2000 - pytania

@HOŁDYS, post #92

Pierwsza spraw, mów se komu chcesz, wszystko było w 100% zgodne z regulaminem.
Druga sprawa, Amiga sprzedana, więc prosze mi nie pisać ofert po 500 zł(jesteście zbyt naiwni), a sama Amiga została sprzedana dla rzookola(30 zł).

Edycja: Nie myślcie sobie że usunąłem konto żeby jak ktoś napisał "uciec", tylko po to żeby wyzerować licznik :].

Moge wam powiedzieć jedno, Gumek, nie potrzebnie o tym mówiłeś, bo mogę się założyć, że niedługo będzie wysyp takich wypasionych Amig :]



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2009 12:24:43
[#94] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #93

Regulamin regulaminem a chamskie nacinanie ludzi i wkladanie kart isa, zeby zwiekszyc swoje szanse na sprzedaz/dobra cene to sukinsynstwo w czystej postaci. Zachowujesz sie jak zwykly gowniarz i tyle. Jakbys mial troche honoru to usunal bys sie sam raz na zawsze z "amigowego" allegro i stad.

[#95] Re: Amiga 2000 - pytania

@Fazior, post #94

Nie nie usune się, bo nadal nie uważam że zrobiłem źle :]
Co złego jest w korzystaniu na czyjejś głupocie, pewnie robisz to nieświadomie pary razy dziennie. Złem by było okradanie ludzi, a to jest najzwyklejsze naciąganie ;].
[#96] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #95

mysle ze cie tez ktos w****a zrobi i sie przejedziesz .. kupujac wiadro cegiel ..

coz smiec bedzie smieciem



tak jak premier pawlak ..tez nic nie widzi zlego w nepotyzmie ..



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2009 12:47:52
[#97] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #95

No cóż, niektórzy mądrzeją dopiero jak ich życie w tyłek dobrze kopnie. Ale zainteresowało mnie to "nieświadome korzystanie z czyjejś głupoty", może rzucisz jakimś przykładem? Poza tym naciąganie też jest złem, co więcej jest karalne.

[#98] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #95

naciąganie=okradanie

Nie brnij dalej.
[#99] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #93

arti4-92 napisał(a):

> Pierwsza spraw, mów se komu chcesz, wszystko było w 100% zgodne
> z regulaminem.

Zgodne z regulaminem oszustwo? Przeciesz chwaliles sie na #ppa swoim wyczynem. To, ze ty jeden nie uwazasz swojego wyczynu za oszustwo nie znaczy, ze oszustwem nie jest.

> Edycja: Nie myślcie sobie że usunąłem konto żeby jak ktoś
> napisał "uciec", tylko po to żeby wyzerować licznik :].

A wczoraj wieczorem na #ppa mowiles mi cos innego... Dobrze, ze moj klient irc prowadzi sobie loga :P

[#100] Re: Amiga 2000 - pytania

@szuler, post #99

> A wczoraj wieczorem na #ppa mowiles mi cos innego... Dobrze, ze moj klient irc prowadzi sobie loga

Chyba będę musiał w końcu uruchomić irca i się zarejestrować. Widzę, że masę ciekawych informacji mnie omija. No i ciekawość mnie zżera :)
[#101] Re: Amiga 2000 - pytania

@kmilota, post #100

więcej osób=lepszy fun
[#102] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #101

arti4-92

sit, think, change.



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2009 14:56:10
[#103] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #101

ehh stary mysle ze lepszy bylby fun jakby ktos ci usmiech skorygowal za to co robisz...

pamietaj nie sra sie we wlasne gniazdo ..jakbys wystaiwl na Ebayu i sprzedal Erice Steinbach .. kij ci w tylek ,., ale mysle ze 90 % braci z PPA kupuje na allegro ..

za niebawem bylby watek



i co .. tez bys na niego odpowiadal ???

[#104] Re: Amiga 2000 - pytania

@HOŁDYS, post #103

Hmmm, zdecydowanie najlepiej nie być kautasem dla samego nie bycia nim (plus taki, że przy porannym goleniu nie występuje odruch plucia we własne odbicie).
A własne gniazdo, czy cudze nie ma większego znaczenia. Gniazdo to gniazdo :)
[#105] Re: Amiga 2000 - pytania

@wali7, post #104

plus taki, że przy porannym goleniu

mowisz o pachach czy jadrach :DDDDDDD


[#106] Re: Amiga 2000 - pytania

@HOŁDYS, post #105

Jak zwykle, zaczyna sie o jednym, kończy o drugim...
[#107] Re: Amiga 2000 - pytania

@HOŁDYS, post #105

no raczej o tym, co zazwyczaj większość osób płci męskiej goli co rano... ;)
pachy, jądra... co rano? chyba jestem staroświecki, bo myślałem tylko o twarzy
[#108] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #106

niech idzie do kąta i się wstydzi, a nie dogaduje gdy starsi rozmawiają ok, racja
[#109] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #93

arti4-92 napisał(a):

> Pierwsza spraw, mów se komu chcesz, wszystko było w 100% zgodne
> z regulaminem.

Zgodnie z regulaminem, ale ciągle zwykłą chamstwo i naciągactwo. Wykorzystałeś luki w regulaminie żeby zrobić przekręt. A to, że nas tutaj i na IRCu oszukać próbowałeś to według Ciebie nic złego. Wyskoczyłeś, że niby znalazłeś jakiś rarytasik na Allegro. W dodatku super, że gość z Twojego miasta. Tutaj napisałeś, że licytujesz, bo to może być coś ciekawego. Takie robienie idiotów zw współforumowiczów to zwykłe chamstwo i obraza. A tym, że nie widzisz nic złego w swoim postępowaniu oszuście, to tylko o Tobie świadectwo wystawia.

> Druga sprawa, Amiga sprzedana, więc prosze mi nie pisać ofert
> po 500 zł(jesteście zbyt naiwni),

Naiwny to jesteś Ty w swoim rozumowaniu i systemie wartości moralnych.

> Edycja: Nie myślcie sobie że usunąłem konto żeby jak ktoś
> napisał "uciec", tylko po to żeby wyzerować licznik :].

Ta, tak. Oczywiście.

> Moge wam powiedzieć jedno, Gumek, nie potrzebnie o tym mówiłeś,
> bo mogę się założyć, że niedługo będzie wysyp takich
> wypasionych Amig :]

Niech sobie będzie. Nie znaczy, że ludzie czytający to forum będę lecieć jak głupi z ofertami bez zastanowienia teraz. Dodatkowo cieszę się, że Tobie przekręt udaremniłem.

[#110] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #95

arti4-92 napisał(a):

> Nie nie usune się, bo nadal nie uważam że zrobiłem źle :]

Oszust z definicji jest krętaczem. Trudno się po nim wyrzutów sumienia i normalnej moralności spodziewać.

> Co złego jest w korzystaniu na czyjejś głupocie,

Muszę znaleźć sposób by na Twojej zarobić. W końcu jest spory obszar do eksperymentowania.

> pewnie robisz
> to nieświadomie pary razy dziennie. Złem by było okradanie
> ludzi, a to jest najzwyklejsze naciąganie ;].

A naciąganie ludzi jak wszyscy wiemy jest OK.

[#111] Re: Amiga 2000 - pytania

@szuler, post #99

szuler napisał(a):

> Zgodne z regulaminem oszustwo? Przeciesz chwaliles sie na #ppa
> swoim wyczynem.

Na IRCu się chwalił, a tu się wypierał. Oszukiwał czytających. Ale dalej mówi że to tylko naciąganie było, a nie oszustwo. Arti4-92 Ty się lepiej ciesz, że tej Amigi Trollo nie kupił (a miał ochotę z tego co wiem). Nie sądzę, żeby się z Toba patyczkował jakby się sprawa rypnęła.

> To, ze ty jeden nie uwazasz swojego wyczynu za
> oszustwo nie znaczy, ze oszustwem nie jest.

To znaczy jedynie że Arti4-92 jest oszustem o wypaczonym systemie wartości moralnych.

> A wczoraj wieczorem na #ppa mowiles mi cos innego... Dobrze, ze
> moj klient irc prowadzi sobie loga :P

Mój prowadzi i też czytałem co napisał. Łże w żywe oczy. Znowu.

[#112] Re: Amiga 2000 - pytania

@kmilota, post #100

Oszalałeś? Przecież tam same chamy siedzą ;)

[#113] Re: Amiga 2000 - pytania

@wali7, post #104

wali7 napisał(a):

> Hmmm, zdecydowanie najlepiej nie być kautasem dla samego nie
> bycia nim (plus taki, że przy porannym goleniu nie występuje
> odruch plucia we własne odbicie).

Artiemu4-92 to nie przeszkadza jak widzisz. On jest oszustem bez skrupułów i z chorym pojęciem przyzwoitości.

[#114] Re: Amiga 2000 - pytania

@GumBoy, post #111

Na IRCu się chwalił, a tu się wypierał. Oszukiwał czytających. Ale dalej mówi że to tylko naciąganie było, a nie oszustwo. Arti4-92 Ty się lepiej ciesz, że tej Amigi Trollo nie kupił (a miał ochotę z tego co wiem). Nie sądzę, żeby się z Toba patyczkował jakby się sprawa rypnęła.


Co by zrobił? Chyba sam musiał by się bawić w sędzie :]



Ostatnia modyfikacja: 16.03.2009 16:45:43
[#115] Re: Amiga 2000 - pytania

@GumBoy, post #113

GumBoy chlopie ..idz na dobra wodke :) ale cie ponosi :) :) :)


[#116] Re: Amiga 2000 - pytania

@HOŁDYS, post #115

Nosić może, keratyna siły nie daje.
[#117] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #114

arti4-92 napisał(a):

> Co by zrobił? Chyba sam musiał by się bawić w sędzie :]

Ja wiem co bym zrobił. A jakby się sam w sędziego zabawił, to pewnie by Ci wesoło nie było. W końcu jesteś zwykłym małolatem. Niepełnoletnim zapewne jeszcze oszustem.

[#118] Re: Amiga 2000 - pytania

@GumBoy, post #117

A co do tego ma niepełnoletność:> ?
[#119] Re: Amiga 2000 - pytania

@arti4-92, post #118

Ot chociażby to, że z tego co mi wiadomo z Allegro korzystać mogą tylko pełnoletni.

[#120] Re: Amiga 2000 - pytania

@GumBoy, post #119

Wybacz, konto jest mojego ojca, a szyna_sss jest pełno letni :]
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem