[#151] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@aKlon, post #150

Widze poszło w dobre ręce.
[#152] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Mariodj, post #151

jak tam lubeleki ktoś był?
z fotek co widzę to fajnie im tam wyszło
ja jutro się pojawię na chwilę, muszę tam być chociaż na 5min
[#153] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #152

Ja niestety nie byłem, za to wybieram się pod koniec miesiąca do Nadarzyna.
[#154] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Architect1200, post #153

ja pomimo że jestem obok na fabrycznej to ani wczoraj ani dziś nie miałem czasu
może jutro się uda
[#155] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #154

z facebooka przeklejam:

"Czas ogłosić coś bardzo ważnego!

Tegoroczny, już XIX Festiwal Fantastyki Falkon odbędzie się w dniach 12 - 14 października 2018 roku!

Tak jak w ubiegłym roku skupimy się na atrakcjach związanych z aktywnym uczestnictwem w naszej imprezie. Dodatkowo, ku uciesze odwiedzających na teren festiwalu wróci scena, wypełniona po brzegi pokazami, koncertami i spotkaniami z gwiazdami. Ale o tym i o innych atrakcjach, które dla Was zaplanowaliśmy dowiecie się już niebawem!

Zapisujcie więc w kalendarzach tą najważniejszą w tym roku datę i widzimy się w Lublinie w dniach 12 - 14 października!"

daje znać wcześniej, może cosik damy radę się zorganizować?
[#156] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #155

Mozna by zebrać ekipe OK
[#157] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@Architect1200, post #156

od dziś do niedzieli będzie kolejna edycja falkonu w lublinie, ciekaw jestem kto w tym roku ogarnął temat strefy retro.
[#158] Re: Falkon (festiwal) i retrogranie.

@JacK_Swidnik, post #157

i niefortunna zbieznosc terminow
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem