kategoria: AmiParty
[#91] Re: AmiParty 18 - platform wars

@slay, post #90

Dobry skandal musi być ;) Alko skandal przycichł czas na coś innego.
[#92] Re: AmiParty 18 - platform wars

@slay, post #90

Atari to chleb powszedni dla tych zdrajców, teraz PC-ty będą targać!
[#93] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #88

Numen jak na atari to dobre demo. Będzie potrzebować więcej mocy. Weź ze dwa wagony węgla, po 1 wagonie na każde uruchomienie
[#94] Re: AmiParty 18 - platform wars

@slay, post #90

Tym razem mocno wyjątkowo .... na koeljnych imprezach nie będą mieli już tak łatwo ;)
[#95] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Drako^BB, post #94

Poczekaj, Pabloz przemyci Atari 600XL w obudowie Amigi 600 ;)
[#96] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #95

Na Pabloza trzeba uważać, nigdy nie wiadomo gdzie schowa i skąd wyciągnie coś ze swojej serii Just...
[#97] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Fest3r, post #96

Sexi-Plexi ;)
[#98] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #97

Postawcie na bramce detektory plexi i węgla - będzie pewność, że nic nie przemyci
[#99] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Fest3r, post #98

Proponuję też ubrać gumiaki, bo jak wiadomo 'Atarowca trzeba z gumowca'
No i przydadzą się jakby deszcz padał

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 19:20:16 przez Umpal
[#100] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mikrobi, post #80

Bede miał spectruma to posłuchasz. Pabloz ze swoim Atari niech sie schowa szeroki uśmiech
zx spectrum rulez
[#101] Re: AmiParty 18 - platform wars

@MarX, post #67

Marx, będę miał dla ciebie całkiem małego PC. Jeżeli chodzi o 1541emu, to miałem podobny problem i to nie jest wina PC ;) Musisz uruchamiać dos'a prosto z dyskietki, dysku twardego - nie z shella win98 ;)
[#102] Re: AmiParty 18 - platform wars

@JacK_Swidnik, post #100

:)
[#103] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Ryan, post #101

Marx, będę miał dla ciebie całkiem małego PC. Jeżeli chodzi o 1541emu, to miałem podobny problem i to nie jest wina PC ;) Musisz uruchamiać dos'a prosto z dyskietki, dysku twardego - nie z shella win98 ;)

OK Ryan, weź to swoje maleństwo, potestujemy . Ja mam na dysku czystą instalację MSDOS 6.22, więc teoretycznie powinno działać.
[#104] Re: AmiParty 18 - platform wars

@MarX, post #103

Dołączę się do listy życzeń:
Gdyby ktoś miał niepotrzebne trzpienie/młoteczki do klawiatur od A600 - to chętnie przygarnę jedną sztukę.
[#105] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Na fejsie kolega pyta czy ktoś nie będzie jechał z/przez Skarżysko-Kamienną - chętnie by się podłączył (z kolegą). Mail kontaktowy: pklimont (at) gmail.com
[#106] Re: AmiParty 18 - platform wars

@voyager, post #104

Zrób zdjęcie jak to dokładnie wygląda, może będę miał :)
[#107] Re: AmiParty 18 - platform wars

@_Skiba, post #106

[#108] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Amiparty 18 baner KLIK KLIK

Amiparty 18 tapetka wide KLIK KLIK

Amiparty 18 tapetka 4:3 KLIK KLIK
[#109] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #108

się zapytam, czy na AmiParty w Chełmie będzie ktoś kto może uruchomić kartę turbo A2630 ?
jest jakiś problem że nie działa, czarny ekran i nic, A2000 nie startuje, może być problem z pamieciami, podstawkami lub ścieżkami itp. jakiś procek zastępczy to mam też zabiore
karta jeszcze mi działała w Rzeszowie w tamtym roku

zabiorę ze sobą stację lutowiczą a jak trzeba to i hota wrzuce do bagażnika
ami mi to pomóc uruchomić

co do wynagrodzenia to się dogadamy

Ostatnia aktualizacja: 17.02.2016 19:20:29 przez JacK_Swidnik
[#110] Re: AmiParty 18 - platform wars

@_Skiba, post #106

Dokładnie takie, jakimi handule CJ Warlock:
http://allegro.pl/mloteczek-do-klawiatury-amiga-500-1200-bialo-nieb-i5990114139.html
[#111] Re: AmiParty 18 - platform wars

@voyager, post #110

Przyjedź na Amigowisko, to dam Ci jeden gratis. ok, racja
[#112] Re: AmiParty 18 - platform wars

@voyager, post #110

Przywioze
[#113] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Wiem że to troszkę przesada, ale pomyślałem że też dorzucę się do listy życzeń :D
Czy ktokolwiek z jadących na AmiParty miałby kabelek Ami->SCART lub modulator do sprzedania lub wymiany? Właśnie się szykuję do wyjazdu i nie mogę go znaleźć :P Przy okazji odkupiłbym każdą ilość floppów DD ;)
[#114] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Ryan, post #113

Może z dyskietkami da rade, wezmę co mam.
[#115] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Ryan, post #113

Kabel ami-scart mam zapasowy, który mógłbym udostępnić w czasie pobytu w Chełmie (sobota). Czasem nie kontaktują chinche i znika jeden z kanałów dźwięku. Żeby śmigało trzeba przelutować wtyczki chinch. Kabelki dźwięku od db23 do audio są dosyć krótkie. Do A1200 długość jest ok, natomiast do A500 to na styk. Mogę sprzedać, zamienić, cokolwiek, jeśli taki pasuje. Wtyczka db23 a nie przerobiony db25. Wydaje mi się że obudowa od db25. Mogę zabrać. Jak nie dogadasz się z kimś innym to wspomogę.
[#116] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Ryan, post #113

Ryan mam kabel ami-scart. Już jest Twój. :)
[#117] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #116

Jenociku, nie zapomnij wziąć monitorka z klapką i kabelkiem dla mnie
[#118] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #116

Jenot... jesteś wielki :D
[#119] Re: AmiParty 18 - platform wars

@BULI, post #117

@BULI Nie zapomnę, nie zapomnę. Wszystko przygotowane.
@Ryan Tylko to stary kabel jeszcze pamiętający lata dziewięćdziesiąte - jak zawieziesz do domu to dobrze by było przelutować bo ekran jest podłej jakości (o ile w ogóle jest).
[#120] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #119

Lepszy taki niż żaden ;) A ktoś z lutownicą na miejscu z pewnością się znajdzie :D
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem