kategoria: AmiParty
[#121] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Ryan, post #113

A ja, to bym kupił zasilacz. Taki czarny, mały, lekki.
Mały lekki nieczarny też rozważę :)
[#122] Re: AmiParty 18 - platform wars

@AceMan, post #121

Ja juz spakowanyOK
Zostało mi zaopatrzyć sie w trunki.
Lutownice i hota mam jak ktos będzie w potrzebie.
[#123] Re: AmiParty 18 - platform wars

@JacK_Swidnik, post #122

Jakby ktoś miał na sprzedaż, płytę do A500+ to chętnie kupię.
[#124] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Ryan, post #120

To weź jeszcze jakiś niepotrzebny kabel VGA - on najlepiej się nadaje do takich rzeczy. Jack_Swidnik bierze stację lutowniczą, jak będę w stanie jeszcze ją utrzymać w ręku i nic sobie nie poparzyć to przelutuję.
[#125] Re: AmiParty 18 - platform wars

@AceMan, post #121

Trzeba mieć ze sobą nr zamówienia, żeby odebrać gadżeta?
[#126] Re: AmiParty 18 - platform wars

@misiek2, post #125

Mam wszystko spisane. Pare sztuk będzie też ponadprogramowo.
[#127] Re: AmiParty 18 - platform wars

@AceMan, post #126

Może ktoś ma mały pojemnościowo dysk 2,5" SATA na zbyciu? Jakby coś mam 1 z 2 do odstąpienia (sprawdzane w hdtune - 100% ok) 2,5"40GB i 60 GB ATA. Mam też parę nagrywarek dvd z demobilu PATA i SATA. Muszę to kiedyś sprawdzić.
[#128] Re: AmiParty 18 - platform wars

@AceMan, post #126

Ech. Wszystkich, którzy zamówili koszulki AmiParty muszę najmocniej przeprosić.

Niestety nie uda mi się ich przywieźć na imprezę. Powód poniżej:



Takie fleksy przygotowała mi drukarnia i nie mam już czasu zorganizować nowych (trzeba jednego dnia na schnięcie, cięcie, wgrzewanie). Także wszystkie tshirty zrobię jak trzeba po party, oczywiście z darmową wysyłką do wszystkich.
[#129] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Pozdro z party :)
[#130] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Drako^BB, post #129

pozdrowienia z pracy :)
[#131] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Drako^BB, post #129

Pozdro z pracy też.. ale już niedługo..
[#132] Re: AmiParty 18 - platform wars

@BULI, post #131

Ciśniemy!
[#133] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Drako^BB, post #129

Ja niestety tym razem tylko duchowo, ale sierpień już niedaleko Wtedy się pojawię, pomimo, że daleeeeeeeeko pomysł
[#134] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Sir_Lucas, post #133

Cześć. Jeśli ktoś z Was jeszcze nie wyjechał na party, a byłby w stanie zabrać jakieś głośniczki do komputera z wtyczką mini-jack, byłbym bardzo zobowiązany (zapomniałem swoich). Dziękuję z góry :)
[#135] Re: AmiParty 18 - platform wars

@argasek, post #134

Szkoda, że tym razem nie mogłem być do końca ...

Kilka fotek z pierwszej części imprezy (Platform Wars 8-bit):

PIERWSZE ZDJĘCIA

Miłej zabawy partowicze!
[#136] Re: AmiParty 18 - platform wars

@amigachelm, post #135

To i tak jakiś fotomontaż, ew ktoś z was zorganizował ukraińskich statystów. Nie jest możliwym, aby komuś chciało się jechać tam tak daaaaleeeekoooooooo i to jeszcze w zimę. W zimę to się śpi a nie jeździ na imprezy. O.
[#137] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Sokok, post #136

Etam etam..ta zima jak lato :)

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2016 09:00:30 przez pabloz
[#138] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Sokok, post #136

Tez mi to smierdzi fotomontazem. Krashan i joystick w reku?
[#139] Re: AmiParty 18 - platform wars

@amigachelm, post #135

Pozdrowienia Taurus, miło było Cie poznać. Szkoda tylko że tak krótko, ale myślę że będzie okazja jeszcze
[#140] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Architect1200, post #139

No i niestety jak zwykle o jeden dzień za krótko. A o jakości imprezy niech świadczy ilość komentarzy w tym wątku w trakcie jej trwania. Nie było czasu na siedzienie na sieci (i nie, nie wyłączyliśmy routera) ;)
Dzięki Wam wielkie po raz kolejny za to, że przyjechaliście i bawiliście się razem z nami. Ja idę spać.
Organizacyjnie:
- mam śrubokręt płaski, chyba własność Mario_DJ,
- ktoś zabrał ze sobą klucze od pokoju nr 4 - przyznać się na PM, podam adres do wysyłki.
[#141] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #140

chłopaki znowu kawał dobrej roboty odwaliliście !!!!
[#142] Re: AmiParty 18 - platform wars

@sordan, post #138

Animacja!! Animacja!!
[#143] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Sokok, post #142

@sordan, @kokos - prawda jest taka, że przez cały czas jak byłem Krashan dłubał przy A1200 i oczywiście grał (nawet na dwa joye OK )

@Architect1200 - też się bardzo cieszę z możliwości poznania . Następnym razem będę całą imprezę
[#144] Re: AmiParty 18 - platform wars

@pabloz, post #141

Ba :)
@all

Dzięki wielkie za przyjazd i zabawe z nami . Jak widzi się tak radosne mordki to aż się chce robić party nawet co tydzien :)
Zwłaszcza duże ukłony dla ludzi z drugiego końca polski że przyjechaliście OK

To tyle na dzisiaj :)

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2016 21:43:49 przez Drako^BB
[#145] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Drako^BB, post #144

Ok, właśnie dotarłem do domu. Dzięki za imprezę i do zobaczenia na Decrunchu (a z niektórymi na Revision).
[#146] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Wielkie dzięki za wspaniałą imprezę. Szczególne podziękowania dla Jenota, za poświęcony czas, fachową pomoc oraz anielską cierpliwość podczas konfiguracji Plip'a, testowania kabelka 1541Emu, czy Links'a na mojej Amidze. Dzięki też za cenne rady odnośnie TASS'a. Obiecuję, że na następne party przyjadę z mniejszą liczbą rzeczy na liście TO DO .

Co do samego party to aż się boję odtwarzać tego co nagrałem na kamerze. "Kwity Kiszczaka" to przy tym jak gazetka reklamowa z Lidla

Pozdrowienia dla wszystkich AmiPartowiczów OK

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2016 07:49:07 przez MarX
[#147] Re: AmiParty 18 - platform wars

@MarX, post #146

Co do samego party to aż się boję odtwarzać tego co nagrałem na kamerze. "Kwity Kiszczaka" to przy tym jak gazetka reklamowa z Lidla


Oooo strach się bać
[#148] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Drako^BB, post #147

Dzięki za imprezę! Bawiliśmy się przednio, warto było przejechać ten 1000 km w obie strony. W sierpniu Was znów nie odwiedzę, ale za rok mam nadzieję zawitać.

W Demontażu #5 w tę niedzielę będzie niespodzianka związana z Amiparty, pod koniec odcinka :)
[#149] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Drako^BB, post #147

Było PRZEkozacko !!!
Świetna impreza dziękuję Panowie Organizatorzy- było super OK

Pozdrowienia dla wszystkich uczestników, strasznie miło było Was zobaczyć a nawet dotknąć
Szczególnie pozdrowienia dla "morderców" od karaoke- się działo ok, racja

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2016 10:36:58 przez BULI
[#150] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Dziękuję za równie udaną imprezę co poprzednie.
Fajnie było zobaczyć się, porozmawiać, pograć, łyknąć wody ognistej z Organizatorami, znajomymi jak i poznać kolejnych fanów retro komputerów. Na wszystko starczyło czasu bo mogłem wreszcie być całą imprezę
Widok Krashana z joystickiem i klasykiem oraz wspaniały występ karaoke - bezcenne :)
Była mooooc.
Do następnego!
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem