kategoria: AmiParty
[#151] Re: AmiParty 18 - platform wars

@BULI, post #149

Czapki z głów!

Impreza była fantastyczna. Panowie organizatorzy - takiego ciepłego przyjęcia na amigowej/retro imprezie jeszcze nie dostałem :). Za całokształt czapki z głów. Podobało mi się zasadniczo wszystko: miejscówka, ludzie i atmosfera. Tak jak pisał Fei - warto było wybrać się na "Dziki Wschód" ;) aby tego doświadczyć. Ukłony dla Jenota i Mario DJ za świetną współpracę w kwestii pokazu dem na PC / platform wars, no i za możliwość jamowania po DJ-secie. AceMan, Mario, V0yager - set wyrwałby mnie z butów, gdyby nie to, że jak na złość totalnie opadłem z sił i regenerowałem się na fotelu, ale przesłuchałem cały. (Notabene, stało się to po tym, gdy z jakiegoś budynku/fabryki w pobliżu zaczęło strasznie dymić czymś śmierdzącym i dym naleciał do sali - niby powinienem być przyzwyczajony do smogu, ale jak widać i u Was ludzie palą jakiś syf...).

Spłakałem się ze śmiechu przy karaoke i "ami-showup-tv" ;). Ciekawie było też zobaczyć w akcji betę Vampire, pogadać z Tygrysem o koderskich sztuczkach, czy choćby pstryknąć sobie grupową fotkę z pozostałymi członkami Decree :)

Jeśli chodzi o sugestie - fajnie byłoby, gdyby udało się Wam zorganizować własny zestaw dłuższych kabli audio/video i jakiś stabilniejszy stolik pod projektor - ten był wyjątkowo chybotliwy, a blat dodatkowo miał "feature" pt. odchył w lewo i w prawo, który to w przypadku projektorów sprawdza się wyjątkowo źle

Na letniej edycji niestety - jak już wspominałem - nie dam rady się zjawić (ze względu na kolidujący z Evoke termin), ale za rok - po prostu obowiązkowo. Impreza wpisana na stałe do mojego kalendarza imprez, na których po prostu szkoda nie być.

Dzięki jeszcze raz wszystkim!
[#152] Re: AmiParty 18 - platform wars

@argasek, post #151

Oooooo powrót do rzeczywistości i już brakuje tych wszystkich zadowolonych mordeczek :)

Balet ekstra klasa co tu więcej pisać kwity będą srogie ;)

Wielkie podziękowania dla tych co pierwszy raz i że im się chciało z tak daleka.

Stali bywalcy również nie zawiedli co bardzo cieszy. Sprawy z projektorkiem i okablowaniem rozwiążemy jak najbardziej dzięki Argasku za sugestie :)

Sciskam i pozdrawiam wszystkich i do szybkiego :)

PS
nie znalazł ktoś może szarego kabelka sprężynki od moich słuchawek?? zakończony z jednej malym jackiem z drugiej duzy jack
[#153] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #152

Kabelek ma Jurek, ja mam tradycyjnie śrubokręt :)
[#154] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #152

nie znalazł ktoś może szarego kabelka sprężynki od moich słuchawek?? zakończony z jednej malym jackiem z drugiej duzy jack

Ja go widziałem jak konsola i większość sprzętów już była zawinięta. Leżał na kwadratowej kanapie w rogu, tej koło wzmacniacza (tam gdzie urzędował Aceman i Argasek).

Edit: ok ale widzę że już się znalazł to ok

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2016 18:51:04 przez Walti
[#155] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Walti, post #154

Kabelek zabezpieczony ;)
[#156] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #155

dzięki Panowie za kolejną świetną imprezę OK

AmiParty18
[#157] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #152

Drodzy moi czas abym ja podziękował a więc:
Dziękuję wszystkim bo każdy przyczynił się do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery w określonym stopniu. Dzięki za wypasiony sprzęt i wspólnie spędzony czas

w szczególności:

Superbonio - za transport (bardzo szybki i w mega sympatycznej atmosferze!) za nadmiarowe kilometry które musiałeś pokonywać i za rady odnośnie Amig :))) Jesteś mega!
Mariodj - za wyśmienitą muzę, karaoke i za umożliwienie asystowania przy podkładach haha :)))
Borys - za wspólne wygłupy które na zawsze pozostaną w pamięci huehue ;)
Argasek - za dema i za zainteresowanie moim retro sprzętem który dotychczas wiernie przechowuję w podziemiach do którego już się po części dobrałem :)
[#158] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Creonix, post #157

No Borys dał do pieca równo więc ja też podziekuje ;)
[#159] Re: AmiParty 18 - platform wars

@JacK_Swidnik, post #156

Najbardziej rozbawił mnie węgiel na Atari.HAHAHA!
[#160] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Stoopi, post #159

Pabloz z węglem- nieśmiertelne
[#161] Re: AmiParty 18 - platform wars

@BULI, post #160

Ta bryłka ma nieskończoną moc i od tej pory Pablozikowe Atarynki będą napędzane niczym nuklearnym reaktorem :)
[#162] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #161

Perpetum Atari-Mobile pomysł
[#163] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Sir_Lucas, post #162

[#164] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Sir_Lucas, post #162

:)
[#165] Re: AmiParty 18 - platform wars

@pabloz, post #164

Zapraszam do obejrzenia DJ SETu Acemana, DJ Mario i Voyagera. Miłych wrażeń
[#166] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Lepiej późno niż wcale -> zdjęcia z Amiparty 18. Trochę słabe i trochę mało, ale robię się stary...

Wielkie dzięki dla wszystkich uczestników za obecność i fajny kontakt :) Mam nadzieję, że zobaczymy się latem.
Pozdrawiam.
[#167] Re: AmiParty 18 - platform wars

@il_capitano, post #166

Fajne fotki.

Widze, ze nawet Mamed Khalidov was odwiedzil w tym roku OK

[#168] Re: AmiParty 18 - platform wars

@sordan, post #167

Uważaj, bo nasz Andrzej "Khalidov" z Rzeszowa łyka takich jak ty jedną ręką w stójce

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2016 15:21:19 przez BULI
[#169] Re: AmiParty 18 - platform wars

@il_capitano, post #166

Maaaaaałooooo ;) więcej chce :) Dzięki Marcin za foty i dobre słowo.
[#170] Re: AmiParty 18 - platform wars

@BULI, post #168

[#171] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #1

Pewna osoba prosiła mnie o zrzucenie DJ SETu chłopaków z ostatniego AmiParty do pliku MP3. Zatem, tak trochę przy okazji, wam też zaserwuję link do pliku . Nagranie jest niestety w dość słabej jakości, następnym razem obiecuję, że podłączę się pod mixer
[#172] Re: AmiParty 18 - platform wars

@MarX, post #171

tak jest przy kolejnej okazji już będzie możliwość podpięcia recordera
[#173] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Mariodj, post #172

coś już wiadomo może o letniej edycji (jak rozumiem część demoscenowa będzie tam bardziej zaznaczona) ?

data kompoty zasady itd.
[#174] Re: AmiParty 18 - platform wars

@jokov, post #173

Będzie. :) Właśnie dojrzewa regulamin. Na dniach opublikuję.
[#175] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Jenot, post #174

cool
znajomi mówią, że dobre - może trzeba się będzie wybrać...
tylko tak daleeeko i te niedźwiedzie polarne na ulicach ;)
[#176] Re: AmiParty 18 - platform wars

@jokov, post #175

nie tak daleko (o ile się nie mylę to jedziesz stamtąd gdzie ja) ;) byłem, będę znow i te 500-600 km jest warte bycia na imprezie.

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2016 20:58:55 przez Creonix
[#177] Re: AmiParty 18 - platform wars

@jokov, post #175

dawaj dawaj nie udawaj :)
[#178] Re: AmiParty 18 - platform wars

@Creonix, post #176

Na tę chwilę z sz-na, chociaż różnie to u mnie wygląda.
Można się będzie zgadać - ale jeszcze sporo czasu.

mariodj: no zobaczę co to za regulamin najpierw ;)


Ostatnia aktualizacja: 04.03.2016 21:09:28 przez jokov
[#179] Re: AmiParty 18 - platform wars

@jokov, post #178

nic sie nie bój u nas jak u mamy :) żadna krzywda sie nie dzieje :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem