kategoria: AmiParty
[#211] Re: AmiParty 19

@virago, post #210

moze ktos wrzucic produkcje , pls?
[#212] Re: AmiParty 19

@virago, post #210

Powoli będę wrzucał materiały video w tym wątku.

Na pierwszy ogień - MSX Compo

Miłego odbioru
[#213] Re: AmiParty 19

@virago, post #210

Dzięki! OK
Widzę, że jest sporo pozytywnych głosów, co do tych utworów, to naprawdę miłe.
Miałem zrobić sobie chwilową przerwę (przyznaję, że coś ostatnio weny brakuje...), ale w tej sytuacji napawa mnie to ogromną motywacją do dalszego działania!

Przy okazji "Dreaming about 1978"? No może, tylko wtedy przydałoby się zrobić coś pokroju pierwszej płyty Garego Numana, albo chociaż repertuaru płyty The Man Machine zespołu Kraftwerk. Ale tych mistrzów to jednak bym nie podrobił...
[#214] Re: AmiParty 19

@BW, post #213

Jeszcze galeria zdjęć Chomera. Dzięki serdeczne :)
[#215] Re: AmiParty 19

@MarX, post #212

Fajnie to się nagrało, w słuchawkach brzmi ładnie.
Ale powiem szczerze - ja bym to chciał przeżyć jeszcze raz. szeroki uśmiech
Tamta chwila była bezcenna.
[#216] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #5

A ja mam pytanie formalne -- kiedy można się spodziewać kompletu prac na demozoo?
[#217] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #216

Jutro mam wolny dzień to wrzucę.
[#218] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #217

Supcio, dziękuję!
[#219] Re: AmiParty 19

@madman15, post #159

Mam twojego pada jak by coś :)
[#220] Re: AmiParty 19

@QUAD, post #219

To dobrze, bo właśnie zobaczyłem że nie mam ;) Odbiorę na SACP czy coś.
[#221] Re: AmiParty 19

@Sir_Lucas, post #214

Party było przecudne...jak zwykle zresztą. Serdeczne dzięki za miło spędzony czas, naukę i zabawę ha ha ha ha
Dobrze było spędzić czas z cudownymi ludźmi jak Wy.

Szczególne pozdrowienia dla brodaczy, smakoszy bimbru, dostarczycieli węgla, śpiewaków, tańcerzy, muzyków, sprzedawców, developerów, smutnych mosistów, piłkarzy, obcokrajowców i krypto-imigrantów, prelegentów ( nawet ja zrozumiałam jak co działa), mistrzów lutownicy, wodzirejów, konferansjerów, wyjadaczy kebabów.
Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Gorące buziaki dla Was i do zobaczenia.
[#222] Re: AmiParty 19

@madman15, post #220

MadMan, dojechales w koncu?

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2016 23:39:07 przez Fest3r
[#223] Re: AmiParty 19

@Fest3r, post #222

Tak, ewakuowałem się z Przeworska pociągiem w poniedziałek. Jakaś relacja zostanie opracowana później.
[#224] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #217

link - prace wrzucone, w wolnej chwili wrzucę jeszcze miniaturki grafik. Jakby ktoś chciał jeszcze przysłać wersje "final" prac to dorzucę po prostu do linków na demozoo.
[#225] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #224

Dziękuję!

K
[#226] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #224

Ta Cubelomania strasznie wciąga...
Jak się wpatrzyć w szczegóły to aż się chce wierzyć, że to jakaś super fajna gierka na Amidze :)
[#227] Re: AmiParty 19

@DiskDoctor, post #177

[#228] Re: AmiParty 19

@Sokok, post #227

[#229] Re: AmiParty 19

@MarX, post #228

gwoli wyjasnienia dla tych ktorzy nie wiedza, to nie jest animacja tylko jeden obrazek z efektem color cycling.
[#230] Re: AmiParty 19

@aszu, post #229

W tamtych czasach mówiliśmy "rotacja kolorów"
[#231] Re: AmiParty 19

@aszu, post #229

Gwoli wyjaśnienia okrzyk "animacja" to taki żarcik zaczerpnięty ze spotkań, na których odtwarza się robiące wrażenie demko, zazwyczaj podczas compotow, na zasadzie "wow, to nie może być demko, to musi być jakaś animacja".
[#232] Re: AmiParty 19

@MarX, post #228

Stony na prezydenta :) przekocur jest :)
[#233] Re: AmiParty 19

@virago, post #210

Hej Virazka,

Mi tez ze wszystkich prac najbardziej podobaja sie oba kawalki BW :) maja to cos, ze chetnie sie do nich wraca, wlasnie taki fajny klimat.

BW: czekam na kolejne modki :) i dolaczaj do muzycznego konkursu na ppa, ktory jest prowadzony przez Andrzeja Drozda, na glowej stronie PPA pojawi sie zajawka przed konkursem w odpowiednim czasie.

Przy okazji pozdrawiam wszystkich imprezowiczow, filmy na YT potwierdzaja, ze impreza byla zacna jak zawsze :)
[#234] Re: AmiParty 19

@Jenot, post #171

:) No miło mi, zwłaszcza po obejrzeniu video i zobaczeniu reakcji widzów :) Dzięki wszystkim za oddane głosy!
MineCraft powiadasz… ;) Hmmm bardziej nawiązywałem do MegaLoMani w którą kiedyś się zagrywałem :):) ale niech tam będzie… ;) Pozdro!
[#235] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #1

parę moich fotek z imprezy
link
[#236] Re: AmiParty 19

@JacK_Swidnik, post #235

Wyniki GFX Compo
Wyniki MSX Compo

wybaczcie za jakość przekazu (niewiele widać, trochę słychać). Byłem już chyba trochę zadżumiony i nie pomyślałem, żeby przestawić kamerę frontem do odtwórców głównych ról . Poza tym filmy z następnego AmiParty będą już w HD super
[#237] Re: AmiParty 19

@JacK_Swidnik, post #235

Tajtanik
Najlżejszy (oj nie, nie megabajtowo) film z karaoke jaki mam.

Ostatnia aktualizacja: 22.08.2016 22:40:07 przez Vato
[#238] Re: AmiParty 19

@Vato, post #237

Vatos Locos uspokój się ;)
[#239] Re: AmiParty 19

@Mariodj, post #238

To jeszcze dorzucę od siebie kilka fotek i filmików
[#240] Re: AmiParty 19

@Red, post #239

To jeszcze tylko Music Compo Rewards OK


Ostatnia aktualizacja: 23.08.2016 00:17:20 przez Vato
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem