kategoria: WHDLoad
[#121] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Jacol, post #120

Liste chetnych i deadline kiedy, komu i w jaki sposob przelac na to pieniadze i w jaki sposob podac swoje dane. Pare dni by sie przydalo. Jestem w tej sytuacji, ze moge nie miec neta, a bardzo bym nie chcial zeby mnie cos ominelo...
[#122] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@mccnex, post #121

Aktualna lista:
1. sordan
2. McGoof
3. _arti
4. km-l
5. WojT_GL
6. Benedykt
7. Mir3k
8. voyager
9.Nathanel
10. phl22
11. neuron55
12. sand
13. miro_78
14. w1ilk
15. banan666
16. Jacol
17. mccnex
18. TUPCOM
19. gilban
20. adi
21. Torin

Mysle, ze z danymi do wplaty i rejestracji mozemy spokojnie poczekac, az zamkniemy liste i ja dowiem sie, czy Bert jest wogole sklonny cos zejsc z ceny i ile, bo podejrzewam, ze jak to bedzie -10,00 PLN, to polowa sie i tak wykruszy ;)

Kogos jeszcze dopisac?
[#123] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #122

Ja sie nie wykrusze bo:
1) chce miec licencje whdload i tak i tak :)
2) jestem leniwy i zanim sie zbiore za to sam to minie kupe czasu
3) w grupie razniej :P
[#124] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #122

czyzbys mnie najwiekszego krzykacza PPA zapomnial dopisac ?????
[#125] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@WojT_GL, post #123

Ja również sie nie wykrusze. Nie chodzi tu o mega zniżkę bo cena nawet za 1 klucz bez upustu nie jest wysoka jak na tak konkretny i niezbędny soft. Nawet jesli będzie 1 zł taniej to i tak nic sie nie dzieje. Sam fakt, że robimy to w grupie, sam fakt, że widać ewidentnie, że polska społeczność amigowa chętnie wspiera programistów i kupuje legalny klucz juz jest wielkim pozytywem. Sprawimy autorowi projektu wielką radość gdy napiszemy mu, że mamy juz zorganizowana grupę zakupowa. Należy mu sie za włożony wkład pracy.
[#126] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@sordan, post #125

pieknie napisane Brawo Sordan OK
[#127] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@HOŁDYS, post #126

Dokladnie ... uchwycil to co ja nie umialem :P
[#128] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@HOŁDYS, post #124

Ty też? Musiałem przeoczyć...
[#129] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #128

tak arti .. wiec ja niech bede na 22 pozycji
[#130] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@HOŁDYS, post #129

Co więcej - z tego, co widzę tutaj i na innych amigowych portalach takiej grupy dawno (jeśli kiedykolwiek :D) nie było!
[#131] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #122

22. Hołdys
23. amig_os

...tylko nie przysyłajcie mi jeszcze na mejla danych do rejestracji etc. etc. Jeszcze nic nie wiadomo ok, racja
[#132] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #131

24. damianx
[#133] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@damianx, post #132

to ja tez się dołączam do kolejki
[#134] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Pokemon, post #133

No to pojechaliśmy po bandzie brawo aby taka zgodność w podejmowaniu decyzji była widoczna przy większej liczbie projektów amigowych a Bertowi te pieniądze należą się szczególnie za świetną robotę jaką wykonał. Dobry kawałek softu za rozsądne pieniądzę a mi zależy na posiadaniu osobistego klucza. Możemy tylko sobie wyobrazić ile pracy musiał włożyć zanim zaczął zbierać z niej profity.
[#135] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #122

Nie zamierzam rezygnować. Autorowi należy się na dobrego kielicha :)
Mam w planach zrobić sobie amigowy kącik arcadowy i do tego WHD będzie niezbędne :)
[#136] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Torin, post #135

Ja też jestem pewniak i nie zrezygnuję.
[#137] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Jacol, post #136

Podpisuję się. 20 euro to odmówienie sobie kilku piw czy paczek fajek. Nie zrezygnuję nawet jak by upustu nie było.


Benedykt Dziubałtowski
[#138] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@miro_78, post #134

a Bertowi te pieniądze należą się szczególnie za świetną robotę jaką wykonał. Dobry kawałek softu za rozsądne pieniądzę a mi zależy na posiadaniu osobistego klucza. Możemy tylko sobie wyobrazić ile pracy musiał włożyć zanim zaczął zbierać z niej profity.

przeciez to nie tylko do niego trafia pieniadze i nie tylko on pisze slave'y tylko cala rzesza sprawnych koderow asm

Ostatnia aktualizacja: 12.03.2012 22:19:46 przez HOŁDYS
[#139] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@HOŁDYS, post #138

Co nie zmienia faktu że:

- Pieniądze się im należą
- włożyli w ten projekt mnóstwo czasu
- Hołdys ja wiem że masz większą wiedzę amigową ode mnie



Ostatnia aktualizacja: 12.03.2012 22:36:18 przez miro_78
[#140] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #122

Hi Arti mnie skasuj bo już mam klucz ;)
[#141] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@HOŁDYS, post #138

Nie wydaje mi się, aby Bert twórcom slave coś odpalał.
[#142] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@mailman, post #141

Chyba tworca slave'a dostaje za darmo klucz, nie?

Dobra, widze, ze jest co raz wiecej niecierpliwych, ktorzy kupuja klucze samemu OK Proponuje uderzyc juz, z ta lista 22 (czy tam 23) nickow. Co wy na to?
[#143] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #142

Go, _arti, Go!
[#144] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@WojT_GL, post #143

Aktualna lista:
1. sordan
2. McGoof
3. _arti
4. km-l
5. WojT_GL
6. Benedykt
7. Mir3k
8. voyager
9. Nathanel
10. damianx
11. neuron55
12. sand
13. miro_78
14. w1ilk
15. banan666
16. Jacol
17. mccnex
18. TUPCOM
19. gilban
20. adi
21. Torin
22. Pokemon
23. Hołdys
24. amig_os

kogoś pominąłem ?



Ostatnia aktualizacja: 13.03.2012 09:32:01 przez damianx
[#145] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #142

Witam,

Trochę zbiorczo

@mailman #141
Jeśli ktoś chce wspomóc Twórcę slave'a to może zrobić dotację. Z tego co kojarze
to w plikach readme Girv umieszczał takie informacje. Gdzieś w dokumentacji Bert opisuję co by było gdyby płacić nie tylko za WHDLoad ale i za instalkę (no chyba że mnie pamięć myli :) ). Koszt by był przynajmniej 10 krotnie wyższy. Bo niektóre slave'y zajmują sporo czasu i winę tu ponoszą (według mojej osobistej opini ) twórcy gier piszący w ten sposób oprogramowanie.

@_arti #142
Dostaje jeśli wykona trzy instalki wysokiej jakości. Pamiętam że po wykonaniu drugiej instalki Bert, już wtedy chciał mi wygenerować klucz. Programowanie slave'ów na wersji niezarejestrowanej wydłuża czas tworzenia, chociaż to też można obejść i nie mam na myśli tutaj nielegalnego klucza.
Samo pisanie instalek nie jest trudne, przynajmniej w niektórych przypadkach i wymaga znajomości asemblera, wiedzy na temat bebechów naszej przyjaciółki i samozaparcia.

Pozdrawiam
[#146] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@damianx, post #144

Dopiszta mnie jeszcze jak da radę ;)
[#147] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@pampers, post #146

No dopiszcie kolegę do listy.
[#148] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@Jacol, post #147

Aktualna lista:
1. sordan
2. McGoof
3. _arti
4. km-l
5. WojT_GL
6. Benedykt
7. Mir3k
8. voyager
9. Nathanel
10. damianx
11. neuron55
12. sand
13. miro_78
14. w1ilk
15. banan666
16. Jacol
17. mccnex
18. TUPCOM
19. gilban
20. adi
21. Torin
22. Pokemon
23. Hołdys
24. amig_os
25. pampers
[#149] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #148

he he jakos dziwnie u ciebie dziala funkcja Order by :P
ale cwiara to zacna liczba mysle ze mozna dzialac - wszak kilka dni juz poczekalismy z tematem
[#150] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@HOŁDYS, post #149

No co? Uzywam algorytmu "prawdziwie losowego". Nie ma jeszcze tego na Wikipedii ale... algorytm spelnia warunki "prawdziwie losowego", wtedy i tylko wtedy, gdy dla danego zbioru X programista probujacy uszeregowac elementy tegoz zbioru w kolejnosci losowej, nawet nie sprawia wrazenia, ze jakakolwiek kolejnosc jest dla niego istotna.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem