kategoria: WHDLoad
[#151] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #150

to wpisz na poczatku RANDOMIZE TIMER OK
tak mowia wozorce projektowe M$
[#152] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@HOŁDYS, post #151

Nie chce popedzac, ale wydaje mi sie, ze juz najwyzszy czas by napisac do autora :) Jak ma byc jakas znizka to pewnie przy 20-25 osobach bedzie ona taka sama. Wiec nawet jesli sie 5 ludzi wykruszy z obecnej listy to i tak bedzie git. Lista byla otwarta stosunkowo dlugo i raczej nie ma sensu juz dluzej czekac, bo zanim uzbiera sie wieksza lista to ci co zglaszali sie pierwsi zrezygnuja.

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2012 23:34:52 przez sordan
[#153] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@sordan, post #152

Dobra, listę ogłaszam za zamknietą ...i bomba. Kto nie zdążył ten trąba!

Ostatnia aktualizacja: 13.03.2012 23:54:48 przez _arti
[#154] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #153

Email poszedl do Berta.
[#155] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #154

Czekamy z niecierpliwoscia na feedback :)
[#156] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@WojT_GL, post #155

Bert drugi dzien nie odpowiada. On ma taki delay czy sie rzeczywiscie obrazil, bo zapytalem o discount? ;)
Ktos ma doswiadczenie w korespondowaniu z nim?
[#157] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #156

Bert często wyjeżdża i nie ma wtedy zbyt wielkiego dostępu do skrzynki pocztowej. Może trafiłeś właśnie na ten moment. Na pewno Ci odpisze.

Jeżeli jednak nie będziesz mieć od niego sygnału do niedzieli, wówczas daj znać, a napiszę do niego. Może Twój mail do spamu trafił? Ja z nim koresponduję średnio raz na tydzień i problemów nie mam.
[#158] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@mailman, post #157

Ah, OK.
[#159] Re: Tańszy WHDLoad - nadal możliwe?

@_arti, post #158

Jakby ktoś szukał ciągu dalszego:
http://www.ppa.pl/forum/strefa-gier/24763/whdload-grupowa-rejestracja
:)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem