kategoria: A1200
[#31] Re: BVPPC a CGX4

@kwaku85, post #28

używasz wosa, powerupa masz na emulacji
ewentualnie używasz morphosa masz oba na emulacji i największą zgodność/stabilność

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2011 13:16:54 przez rzookol
[#32] Re: BVPPC a CGX4

@stachu100, post #26

Na stówę pewny nie jestem (nie sprawdzałem), aczkolwiek logika wskazuje mi, że karta PCI działająca w Pegasosie na sterach MOSa 1.45 powinna działać na G-Rex PCI w Amidze (gdyż w obu dystrybucjach są te same sterowniki).

Jednak, jak widać ktoś sprawdzał :) w takim razie nie pozostaje mi nic innego jak zwrócić honor.

@Benedykcie zwracam honor ;)
[#33] Re: BVPPC a CGX4

@Sir_Lucas, post #30

Usb ze Spiderem niestety nie działa, Poseidon go nie wspiera. Chyba bardzo stara wersja 3.8 o ile mnie pamięć nie myli wspiera Spider-a. Natomiast, jeśli dzisiaj bym chciał kupić Mediatora i Spider-a USB to niestety nie wykorzystam Spidera.

Spider jest wspierany przez najnowszą wersję Poseidona , masz nieaktualne informacje.

Radeon pod OS 3.x niestety nie ma wsparcia 3D, więc jest to tylko połowiczna korzyść. Najlepiej jest zdobyć Voodoo 4 4500.


Pod os4 ma.

G-Rex nawet w teorii jest już szybszy, ponieważ ma bezpośredni dostęp do szyny i pamięci kart CSPPC i BPPC w porównaniu z całym kombinowaniem z Zorro w Mediatorze.


Zrób dokładne testy, przekonasz się sam.


No i jeszcze DMA w Mediatorze dostępne tylko w jednym slocie, a w G-Rexie w każdym.



To juz totalna bzdura. Wada o której piszesz dotyka Grexa a nie mediatora:). Jest mały fix, który umożliwia aby dwa pierwsze sloty grexa miały dma. Mediator ma suprot dla wszystkich slotów.


Poza tym są dla grexa dostępne jakieś programy do obsługi kart tv?


Benedykt Dziubałtowski
[#34] Re: BVPPC a CGX4

@Benedykt Dziubałtowski, post #33

mediator ma emulowane dma, g-rex ma pełne

Poza tym są dla grexa dostępne jakieś programy do obsługi kart tv?
visionary
[#35] Re: BVPPC a CGX4

@rzookol, post #34

Sorry nie o dma mi chodziło a o busmastering.


Benedykt Dziubałtowski
[#36] Re: BVPPC a CGX4

@Benedykt Dziubałtowski, post #35

Obadaj dokładnie ten link

Wydaje mi się, że sporo informacji na temat G-rexa możesz się tam dowiedzieć ;)
Koniec OFF topa.
[#37] Re: BVPPC a CGX4

@Benedykt Dziubałtowski, post #33

Zrób dokładne testy, przekonasz się sam.

Podejmuję rękawicę. Testy szybkości dostępu do pamięci karty VooDoo 3 3000 pod AOS3.9 wkrótce. Jak postawię MOSa 1.5 to też pod tym systemem. OK
[#38] Re: BVPPC a CGX4

@kwaku85, post #1

Odświeżę kotleta:
Udało się odpalić BV na świeżym systemie i nawet to działa. Natomiast nie widzę opcji złatania i upiększenia systemu samemu, więc potrzebuję jakiegoś fajnego gotowca, jeśli ktoś byłby tak uprzejmy.
Czy jest możliwość żeby ktoś przetestował na swoim konfigu z BV system ClassicWB? Zastanawia mnie czy ten system nie działa z BVPPC, czy tylko u mnie występuje ten problem.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem