kategorie: A2000/A3000, Sprzęt
[#31] Re: ZorrRAM vs FastLane Z3

@Dark_luke, post #29


Po pierwsze, Deftronic/..., wielkie dzięki, że zająłeś się tym i mamy co porównywać


Spoko _Arti, drobiazg. OK

Eee... ale u mnie na FastlineZ3 jest taki mix pamięci, że szok. Co dwie to inne. Jutro zrobię fotkę w dużej rozdziałce i wrzucę to zobaczycie.

Ostatnia aktualizacja: 28.02.2012 22:28:07 przez Deftronic/...
[#32] Re: ZorrRAM vs FastLane Z3

@_arti, post #30

Może być tak, że bez upgrade opisanego przez Dark_luke simmy 16MB mogą w ogóle nie być rozpoznawane (tzn. rozpoznawane jako 4MB max).
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony wynikami transferów na FastLane Z3, bo to jest chyba szczyt tego na co pozwala Zorro III - w praktyce.
[#33] Re: ZorrRAM vs FastLane Z3

@Dark_luke, post #29

Faktycznie tak jest. 4 takie same simmy na 2 banki pamięci. Tak to wygląda u mnie:

FastlineZ3 48MB
[#34] Re: ZorrRAM vs FastLane Z3

@flops, post #32

Kurde, szkoda, że stachu100 zbanowany... taka wymiana/upgrade to jest rzecz wykonalna w dzisiejszych czasach?

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2012 09:20:14 przez _arti
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem