kategoria: A1200
[#1] INDIVISION AGA 1200 MK2
Witam,
czy ktoś już otrzymał zamówioną nową wersję, mieli wysyłać po 30.04.2012
[#2] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@sebbb, post #1

Zależy też gdzie kto zamawiał, w moim przypadku było ASB-Computer i znowu zmienili na 2 tydzień maja, a powoli mnie już "H" strzela bo czekam od Listopada 2011.
[#3] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@sebbb, post #1

Amigakit wyslalo moja wczoraj.
[#4] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@sebbb, post #1

Ja już mam od wczoraj. Zamawiałem w Vesalii i wysłali do mnie 30.04.
Uprzedzając kolejne pytania - jeszcze nie zamontowałem, będę się tym zajmował około najbliższego piątku 11.05.
[#5] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@PopoCop, post #4

czy będzie wyraźna różnica obrazu w porównaniu z Elbox FF?
[#6] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@sebbb, post #5

Nawet nie ma takiej opcji aby porównywać stare badziewie do nowego Indivision AGA MK II.

Obraz z Indivision AGA MK II jest idealny, bez przebarwień, zakłóceń, zniekształceń itd. no i na monitorach LCD jest obraz IGŁA !!!
[#7] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@superbonio, post #6

Może któryś z posiadaczy MK2 udostępni kilka screenshotów oraz podzieli się wrażeniami z osobami, które czekają na swoje egzemplarze ? :)
[#8] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@superbonio, post #6

Wow, co za entuzjazm, ja też poproszę o jakieś screeny, krótki opis wrażeń, trybu al'a graffity "jeszcze nie ma"?

Ostatnia aktualizacja: 06.05.2012 10:30:17 przez BULI
[#9] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@biax, post #7

Jak znajdą czas i zainstalują i potestują to się podzielą.
A w międzyczasie mozna zaspokoić ciekawaść an zagranicznych forach, np. tutaj.
[#10] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@stachu100, post #9

Dzięki za cynk- teraz już wiem "trochę" więcej ok, racja
[#11] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@sebbb, post #1

Ja już mam :) fajnie działa, tylko te pixele walą po oczach, ktoś gdzieś pisał że można sie tego w jakiś sposób pozbyć, jak to zrobić?
[#12] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@QUAD, post #11

Tryb scanlines?
[#13] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@BULI, post #12

No chyba chodzi o to, ale jak to włączyc ?
[#14] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@QUAD, post #13

Musisz poczekać na oprogramowanie, które pozwoli na ustawianie parametrów obrazu. Na razie nie zrobisz nic.
[#15] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@PopoCop, post #14

Aha więc pozostaje czekanie :)
[#16] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@sebbb, post #1

Ja już tez dostałem i do a1200 i do a4000. Ta druga musi poczekać na wymianę kondensatorów.
[#17] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@sand, post #16

Mój egzemplarz już w drodze :
05/08/2012 Delivered Sent by Royal Mail International Signed For. Thank you for shopping at AmigaKit.com
[#18] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@biax, post #17

Jednak swiat mial racje, ze Indivision AGA to najlepszy scandoubler jaki kiedykolwiek wyszedl. Cena jest wysoka jednak naprawdę warto. Mam wrazenie ze od razu przyjemniej sie amiguje z tym cackiem na pokladzie. Jakosc obrazu po prostu miazdzy i mysle ze zaden aparat nie jest w stanie pokazac realnej jakosci.

Udalo mi sie go zamontontowac razem z FastATA, zrobilem na szybko kilka zdjec jak to wyglada. Dolna krawedz kickstartu minimalnie styka sie z klawiatura jednak mozna normalnie zamknac cala obudowe Amigi i przykrecic srobki.
Indi i FastATA
Indi i FastATA2
Indi i FastATA3
[#19] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@sordan, post #18

No i elegancko OK
[#20] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@biax, post #17

Angolskie gnoje, Biax - trza bylo zamowic u Niemiaszkow. Mi tez dopiero dzisiaj napisali ze sendneli. Patalachy.
[#21] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@fazior, post #20

Mi też dopiero dzisiaj wysłali,już nie mogę się doczekać!:P
[#22] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@fazior, post #20

No niestety, człowiek mądry po szkodzie ... Następnym razem udzerzę do Vesalii albo do Alinea
[#23] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@Grisza, post #21

Grzechu, ja tak samo! Może przed weekendem dotrze - byłoby zajefajnie ;)
[#24] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@sordan, post #18

No sprzecik naprawde super, ale czekam na ten soft bo na mojej 19 crt jak odpalam gierki lub dema to jest masakra z tymi pixelami :)
[#25] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@QUAD, post #24

Jest aż tak źle z pixelozą ? Może jakąś fotkę zapodasz ?
[#26] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@biax, post #25

jak będę w domu to zapodam, tylko nie mam dobrego aparatu i muszę kamerką machnąc i nie wiem jak wyjdzie :)
[#27] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@QUAD, post #26

Zamontowałem dziś INDIVISION i... nic. Na monitorze CRT, którego od lat używam z Amigą i scandoublerem zewnętrznym zero obrazu, to samo na LCD Samsunga - brak sygnału.
Nie wiem czy robię coś źle, czy mam jak zwykle pecha i dostałem zwalony sprzęt.
Pytanie do osób, które zamontowały INDI u siebie - czy u Was płytka trzyma się bardzo mocno Lisy? U mnie wystarczy lekko nacisnąć płytkę i odskakuje z układu.
[#28] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@PopoCop, post #27

Na monitorze CRT, którego od lat używam z Amigą i scandoublerem zewnętrznym zero obrazu, to samo na LCD Samsunga - brak sygnału.


U mnie na LCD brak sygnału ale na CRT działa. Prawdopodobna przyczyna podana w instrukcji... Oczywiście nie wiem, czy u Ciebie jest taka sama.

czy u Was płytka trzyma się bardzo mocno Lisy?


Trzyma się mocno niczym na tym filmiku . Ale najpierw musiałem naprawdę mocno docisnąć scandoubler do płyty (aż usłyszałem "kliknięcie" podstawki). Do tego celu płytę wymontowałem z obudowy, gdy jest w obudowie takie dociskanie nie daje wiele - płyta się ugina.
[#29] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@PopoCop, post #27

u mnie trzyma dosyć mocno, nie próbowałem zdejmować ale weszło ciężko, lcd nie mam żadnego żeby sprawdzić, ale na moim crt obraz jest bardzo ładny, zresztą nie chciałem mieć w amidze lcd :)

PS. nie wiecie po co jest to miejsce na goldpiny od 1-10 ?

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2012 16:44:25 przez QUAD
[#30] Re: INDIVISION AGA 1200 MK2

@PopoCop, post #27

PopoCop, może nie docisnąłeś do końca? Jak widać na filmiku trochę siły trzeba użyć. Obejrzyj nóżki układu, może coś na nich jest? Ktoś może coś do nich lutował?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem