kategoria: A1200
[#31] Re: indivision aga mk2

@sebbb, post #30

W jakim sensie "przesunąć" ?

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2012 23:29:02 przez strim
[#32] Re: indivision aga mk2

@strim, post #31

Pewnie chciał obraz wycentrować.


Pozdrawiam
[#33] Re: indivision aga mk2

@RadoslawF, post #32

Musisz poczekać na Config TOOL'a
Cała gehenna tutaj.

http://eab.abime.net/showthread.php?t=55980&page=42
[#34] Re: indivision aga mk2

@strim, post #31

tak chciałbym wycentrować no i fajnie by było jak by obraz generowany przez Amigę zajmował całą przestrzeń LCD
[#35] Re: indivision aga mk2

@sebbb, post #34

Elbox Scanedoubler FF sprzedany
[#36] Re: indivision aga mk2

@sebbb, post #35

Błąd.
[#37] Re: indivision aga mk2

@PopoCop, post #36

Dlaczego?
Może akurat na jego monitorze Indi AGA MK II działa ok.
Na moim monitorze VGA LCD tryb PAL jest niemożliwy do wycentrowania (ale obraz jest). Natomiast wyższe rozdziałki chodzą ok i są ładnie wycentrowane.
Wiem - żadna pociecha dla gier i demek które w 99,99% chodzą w PAL.
[#38] Re: indivision aga mk2

@stachu100, post #37

Mam identyczną sytuacje,co u Ciebie Stachu,obraz jest lekko przesunięty w prawo,ale jakość przez DVI jest bardzo dobra,ma większe nasycenie kolorami i świetną ostrość.
[#39] Re: indivision aga mk2

@Grisza, post #38

Ja korzystam tylko z wyjścia analogowego RGB (mam automatyczny przełącznik sygnału analogowego AGA/GFX) i różnicy w jakości sygnału pomiędzy Indi AGA MK I i MK II nie zauważyłem.
[#40] Re: indivision aga mk2

@stachu100, post #39

Stachu, a co za przełącznik posiadasz? Ja skleciłem sobie taki z przełącznikiem i z miniaturowymi przekaźnikami. Przepraszam za off-top.
[#41] Re: indivision aga mk2

@stachu100, post #39

Podłączyłem z ciekawości przez przelotkę DVI-VGA,bo wstyd się przyznać jeszcze tego nie zrobiłem i obraz jednak traci na jakości,ale o dziwo na moim LG2280D da się bez problemu idealnie ustawić po naciśnięciu guzika AutoConfig na pilocie,czego na DVI się nie dało.:)
[#42] Re: indivision aga mk2

@Grisza, post #41

bo sygnał dvi jest cyfrowy i to urządzenie steruje monitorem.nawet temperatury kolorów nie zmienisz.
a w przypadku db15 vga jest anologowy i monitor potrafi sam ustawic parametry jak je korygować.
[#43] Re: indivision aga mk2

@gorzyga, post #40

Obecnie też mam wersję z mikroprzekaźnikami zrobioną na płytce uniwersalnej.
Sterowanie idzie z programu switchcontrol by Ratte.
Ale już zamówiłem sobie PCB do wersji z przełącznikami elektronicznymi. Do montażu bezpośrednio na karcie GFX.
[#44] Re: indivision aga mk2

@stachu100, post #43

Dzięki, nie słyszałem o tym projekcie, muszę się zainteresować. Na razie do przełączania AGA/BVison używam przełącznika Turbo w obudowie E/Box :)
[#45] Re: indivision aga mk2

@gorzyga, post #44

[url=www.a1k.org/forum/showthread.php?p=417467]Link[/url] do strony z projektem. Działa naprawdę SUPER!OK

edit:
Niestety wklejanie linków na forum PPA (i TYLKO na forum PPA) nie działa poprawnie w mojej przeglądarce...
link jako tekst:
www.a1k.org/forum/showthread.php?p=417467

Ostatnia aktualizacja: 05.10.2012 17:55:17 przez stachu100
[#46] Re: indivision aga mk2

@stachu100, post #45

Linki będą działać jeśli poprzedzisz je przedrostkiem http:// lub https://.
[#47] Re: indivision aga mk2

@Art, post #33

Config tool już jest!!!!
[#48] Re: indivision aga mk2

@stachu100, post #47

I co można zrobić dzieki niemu?
[#49] Re: indivision aga mk2

@Skiba, post #48

Wycentrować obraz na przykład.
[#50] Re: indivision aga mk2

@stachu100, post #49

Gdzie on jest Stachu?
[#51] Re: indivision aga mk2

@Grisza, post #50

link
Trzeba być zarejstrowanym aby pobrać plik.
[#52] Re: indivision aga mk2

@stachu100, post #51

Przymierzałem się do zakupu MK2, a teraz jest MK2cr z innym kabelkiem. Poprzednia metoda wyjścia chyba bardziej do mnie przemawiała, ponieważ można było gniazdko przykręcić tak jak SCSI z Blizzard'a. Teraz to pewnie tylko" rzeźbienie".

Co wybrać
[#53] Re: indivision aga mk2

@stachu100, post #51

Dubel

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2013 17:35:57 przez TUPCOM
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem