kategoria: A600
[#1] Amiga 600 pcmcia - cf sterowniki
Witam mam już zainstalowanego workbecha 2.1 wszystko zostało zrobione na Winuae i chodzi pięknie na a600, ale mam problem z instalacą sterowników do adaptera pcmcia - cf do wymiany danych. Czytałem poradnik jednak nie wiem jak mam przenisć te sterowniki do mojej cf ,która jast jako dysk twardy. Dodam że nie mam stacji flopy do laptopa wiec wszystko muszę robić pod winuae z czytnikiem kart. Więc jest jakiś prosty sposób na to? proszę o łopatologiczną poradę gdyż jeszcze się uczę......:D
[#2] Re: Amiga 600 pcmcia - cf sterowniki

@heniek29cr, post #1

[#3] Re: Amiga 600 pcmcia - cf sterowniki

@Dorian3d, post #2

to wszystko czytałem ale jak to wgrać w to odpowiednie miejsce?
[#4] Re: Amiga 600 pcmcia - cf sterowniki

@Dorian3d, post #2

Mam te sterowniki na pulpicie podpiołem cf(dysk hdd z ami) i uruchomiłem winaeu... i co dalej?
[#5] Re: Amiga 600 pcmcia - cf sterowniki

@heniek29cr, post #4

Następnie umieszczamy odpowiednio pliki:
Devs:compactflash.device
Devs:Dosdrivers/CF0
L:FAT95Device
[#6] Re: Amiga 600 pcmcia - cf sterowniki

@Dorian3d, post #5

ja bardzo przepraszam ale jak mam je przenieść narazie te sterowniki są na pulpicie mojgo laptopa....
[#7] Re: Amiga 600 pcmcia - cf sterowniki

@heniek29cr, post #6

link
link2

link3

Ostatnia aktualizacja: 21.05.2013 15:10:26 przez Dorian3d
[#8] Re: Amiga 600 pcmcia - cf sterowniki

@Dorian3d, post #7

Dzięki pomocy pana S Y S T E M 3 wreszcie załapałem o co chodzi. Dzięki i pozdrawiam. Można zamknąć.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem