kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, Programy, Sprzęt
[#31] Re: Warp3D dla klaysków

@BULI, post #30

Na jakiej karcie 3D sprawdzałeś?

a jakie karty cie interesuja? jesli mediator/voodoo to usprawnione biblioteki powinny sie znalezc. praca sprzed paru lat, nie wiem czy cosmos opiera sie na tym, ale pamietam ze doszusowal wtedy przy koncu, wiec moze stad ten pomysl. problem jest taki ze praca cosmosa nie jest zdaniem expertow najwyzszej jakosci.

edit: sa to jednak biblioteki wyloacznie 68k.

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2013 14:43:32 przez wawrzon
[#32] Re: Warp3D dla klaysków

@wawrzon, post #31

Tak mnie interesuje właśnie mediator.
Piszesz o tych pracach na sterami, że były, ale czy dostęp do wyników jest/będzie, no i może właśnie na tym pojechał Cosmos.

Co do Cosmosa to często jest krytykowany za swoje poprawki (że przy okazji bugi itp).
Ja chętnie sprawdzę i ewentualnie wtedy się wypowiem ok, racja
[#33] Re: Warp3D dla klaysków

@BULI, post #32

napisze ci maila.
[#34] Re: Warp3D dla klaysków

@wawrzon, post #33

Doszedł dzięki ok, racja
[#35] Re: Warp3D dla klaysków

@_arti, post #29

Spatchowałem biblioteki Warpa3D (od Cosmosa).
Patchują się poprawnie tylko wersje pod MMU, czyli w sumie te z których obecnie korzystam.

Pobieżny test (w nocy przed snem) wykazał, że albo nie jest gorzej, albo jest lepiej (ADescentW3d działa podobnie jak na starych sterach).
Szczególnie dużą różnicę dało się odczuć pod BlitzQuake (Apollo 040@33 i Medek + Voodoo3).
Jest też mniejsza konsumpcji pamięci tych sterów.
[#36] Re: Warp3D dla klaysków

@BULI, post #35

To jest ten sam patch warp3d_43b1 czy coś nowszego?
[#37] Re: Warp3D dla klaysków

@] SKOLMAN_MWS ˇ agrEssOr [, post #36

Stąd

Mam jeszcze do przetestowania stery od wawrzona

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2013 21:18:12 przez BULI
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem