kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV
[#241] Re: Amiga w filmach super strona !!

@BULI, post #240

W tej sekundzie w linka podanego wyzej
1
[#242] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Norbert, post #241

nie wiem gdzie to umieścić, więc padło tutaj:

cenniki:

https://youtu.be/cIe1660zU-g?t=627
[#243] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Dorian3d, post #1


Killer z Netflixa.
2
[#244] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Bociek78, post #243

A gdzie tam jest Amiga?
[#245] Re: Amiga w filmach super strona !!

@nostrum666, post #244

Paaaanieeee!!! Na monitorze Amigowy akcent.
1
[#246] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Stoopi, post #245


SHAME...
2
[#247] Re: Amiga w filmach super strona !!

@nostrum666, post #246

Apple zeskanuje ... ale jak już trzeba pokazać 3D to na Amidze :) https://www.facebook.com/watch/?v=872445907581324
1
[#248] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Dorian3d, post #1

może nieco na wyrost, niemniej tu podpasuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 7:04 🔽⏬⬇

2
[#249] Re: Amiga w filmach super strona !!

@snajper, post #248

No na wyrost. Gdyby to prowadził Chuck Norris, to by nie było na wyrost. Albo przynajmniej Karolak.

W latach 90 też się jarałęm takimi pierdołami, chociażby jak widziałem reklamę w regionalnej Wrocław, w której był rzut kamerą na sklep i na szybie napis AMIGA. Ale wyrosłem z tego.

Ostatnia aktualizacja: 13.02.2024 10:21:25 przez amikoksu
1
[#250] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Dorian3d, post #1

Trochę związane z Amigą. Film Innerspace z 1987 roku. W protezie ręki Igoe jest wtyk db9 żenski. Kto oglądał ten wie co on tam podłączał.

1
[#251] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Bociek78, post #250

Koleś na zdjęciu wygląda jak ty. A skoro tam byłeś to powiedz co on tam podłączał.
[#252] Re: Amiga w filmach super strona !!

@ZorrO, post #251

Jesteś w mylnym błędzie ani tak nie wyglądam ani tam nie byłem. A poza podłączał urządzenie które wprawiało dr. Kanker w stan pobudzenia.
[#253] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Bociek78, post #252

Około 16ej minuty - Co się psuje w Amidze? Telekomputer z roku 1994.
6
[#254] Re: Amiga w filmach super strona !!

@ZorrO, post #253

link

Czy to nie Amiga 1000 w tym laboratorium? Spokojnie na początku filmu.



Ostatnia aktualizacja: 16.03.2024 11:10:47 przez KM_Ender
[#255] Re: Amiga w filmach super strona !!

@KM_Ender, post #254

Przecież to Mac LC.
[#256] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Dorian3d, post #1

Na taką ciekawostkę wczoraj trafiłem.
W czwartym odcinku czternastego sezonu serialu "Archer" (2023) agenci w czasie odprawy oglądają na ekranie zdjęcia. Okna na tym komputerze zamykają się w górnym lewym rogu dosyć charakterystycznym przyciskiem. Pliki zdjęć mają rozszerzenie IFF, a separatory w ścieżkach dostępu też są amigowe/linuxowe/internetowe. Pewnie, że IFFy też można było spotkać na PC ale z tego co pamiętam to oni zwykle używali rozszerzenia LBM (od IFF ILBM). Wiem, to pewnie przypadek. Eeee... to znaczy trzy przypadki.


Z tego co kojarzę to twórcy "Archera" są już mocno starszymi ludźmi więc Amigę mają prawo znać. Z serialu wręcz wylewają się zabawne detale i tony bardzo "grubego" humoru - nie każdemu może pasować, bo właściwie nie ma tematu z którego nie robią sobie jaj.

Ostatnia aktualizacja: 19.04.2024 20:43:56 przez MDW
4
[#257] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Dorian3d, post #1

Trailer podrzędnego horroru pt. "Ulica strachu" (1994).
W 1994 roku mogłaby to już być A4000... Ale to i tak nieistotne, bo obraz na monitorze to zdecydowanie nie jest AmigaOS.
Film jest na Netflixie ale nie oglądałem i raczej nie będę oglądał, bo nie wygląda na coś co warto obejrzeć. Ja oglądam tylko produkcje dobre albo tragicznie słabe z oceną poniżej 2/10 (zastępują mi komedie, bo to co ludzie nazywają komediami zazwyczaj mnie nie śmieszy).


Ostatnia aktualizacja: 24.04.2024 22:24:50 przez MDW
1
[#258] Re: Amiga w filmach super strona !!

@Bociek78, post #252

Mylny błąd? A jaki jest niemylny błąd? Co to za bełkot? Jak pececiarza, gdy zobaczył Amigę z HD jakieś 25 lat temu :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem