kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, A600, CD32, CDTV, Karty CF, Mediator, Minimig, NatAmi, Programy, Sprzęt
[#661] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Risc, post #650

W zasadzie monitory ustawia się bokiem do okna (oszczędność wzroku), ale ponieważ mimo, że wiem o tym od zawsze, a sam miałem jakiś czas taką sytuację, że musiałem mieć ustawiony z oknem w tle, to nie będę się mocno czepiał :)
[#662] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@zijacek, post #661

Tutaj mamy ewidentny błąd. Długo tak komputery nie pociągną. Okno i kaloryfer (przegrzanie, wilogoć i tak w koło Macieju) to najlepsze "zabijacze" każdego komputera.
A później mamy na forum żale typu "szła, szła i przestała szłać. Co się mogło stać?...".
Jak to co? Okno i kaloryfer.OK
[#663] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Andrzej Drozd, post #662

To lepiej piwnica (a najlepiej pieczara) i strych, humidity koniecznie powyżej 90%.
[#664] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@BomberMAX, post #663

[#665] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@JacK_Swidnik, post #664

Dobre s.b !
[#666] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@JacK_Swidnik, post #664

Ale to musi promieniować :D

Niezłe !
[#667] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@JacK_Swidnik, post #664

Ślicznie ok, racja
[#668] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@JacK_Swidnik, post #664

power up! super
[#669] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@JacK_Swidnik, post #664

Co to za niebieskie dupsle wystają z pińcety bez góry?
Wywal te laptopy bo szpecą straszliwie
[#670] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Vato, post #669

A500 Ta to obecnie na warsztacie. Ze Szrotow ja odzyskalem.juz po myciu I odkarzeniu.
Laptop lewy to moj a prawy to Klienta. Akurat sie zalapal na fotce.
Po lewej stronie mam szafe wypchana retro gratami. Jak ogarne to porobie fotki.
Mam jeszcze magazyn czesci...:D. Nad biurkiem mam polki. Na razie prawie puste.
Chce gry kupic w boxach I szukam.
Nad A4000 jest przykryta A1200 juz po renowacji tez ze smietnika.
Na moim profilu google macie fotki.
[#671] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Vato, post #669

Te niebieskie to kondzioki jezeli o to pytasz bo niewiem
[#672] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@JacK_Swidnik, post #671

A co to za monitro do a 1200?
[#673] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@JacK_Swidnik, post #670

Szukasz ger w boxach?
raz
dwa

a ja u niego kupiłem ostatnio te:


OK
[#674] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Dorian3d, post #660

Pokoju pewnie nigdy się nie dorobię (chyba że jak mię oddadzą do domu spokojnej starości) ale mały, ciasny, ale za to własny kąt na półpiętrze.. :) dalej już tylko strych więc mnie nie przegonią :D



Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016 16:22:24 przez softiron

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2016 16:22:56 przez softiron
[#675] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@softiron, post #674

Etetycznie OK
[#676] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@BULI, post #675

A o to moja aktualizacja retro sprzętu... trzeba było się upchnąć w narożniku sypialni ;]




Pozdrawiam
[#677] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@mistrzluk, post #676

Poszedłeś w górę OK
[#678] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@BULI, post #677

Poszedł na łatwizne i gra leżąc w łóżku. :]
[#679] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Stoopi, post #678

Czyli On do poziomu, a sprzęt do pionu
[#680] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@BULI, post #679

Heh, no ja po przeprowadzce kilka lat temu do o wiele mniejszej miejscówki nie mam jak sobie zorganizować ciekawego kącika.
Zresztą i tak już przesadziłem ze zbiorami ;)


link

Ostatnia aktualizacja: 29.11.2016 11:18:03 przez Tom Rain
[#681] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Tom Rain, post #680

A caly czas bylem swiecie przekonany, ze ja mam duzo joystickow :)

ps. zrobilbym jeszcze jedna fotke, ale wykluczyl bym z niej nic nie warte duze PS1, PS2 i XBOX Classic bo psuja caly klimat
[#682] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@sordan, post #681

Wiem że psują :/
Zdjęcie było robione przy porządkowaniu sprzętów ale w wolnej chwili powyciągam jeszcze raz sprzęty - już bez konsol :P
[#683] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@Tom Rain, post #680

Kurde bele. Nie wiem czy jestem pod większym wrażeniem zbiorów czy pasji. #szanuje.

P.S. Konsole nie psują tej kompozycji.
[#684] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@michalmarek77, post #683

Pewnie że pasują do kolekcji/kompozycji.
Każdy z nas miał jakąś przygodę z konsolami w swoim życiu i darzy je sentymentem równym do komputerków. Sam mam wszystkie modele PlayStation 1-4, a widoczne na zdjęciu modele są napraw "historyczne".
OK
[#685] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@PWS, post #684

Konsola do Gier? Daj spokój.

[#686] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@TechNineWonder, post #685

Cóż, źle doradził i źle wybrał :P
Jakby zrobili konsolę to może nadal byliby na rynku a tak...zrobili komputer, sprzedali za grosze C=, który niemal zabił Amigę w zarodku (Rattigan uratował markę dzięki "zabawkowej" A500) i Amiga team przestał praktycznie istnieć chwilę po premierze A1000.
Cóż, przynajmniej część z zespołu się nie poddała i wkrótce wypuściła spod swoich rąk Lynxa i 3DO (które zresztą w wielu kwestiach było rozwinięciem Amigi, tak pod względem HW jak i systemu operacyjnego konsoli).
[#687] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@TechNineWonder, post #685

A to moje centrum dowodzenia światem.

Nie wszystko udało się uchwycić, może dodam jeszcze jakąś inną fotke

Mam parę ciekawostek jeszcze :)

[#688] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@michalmarek77, post #686

A Amiga CD32 wydana w roku 1993 to przecież konsola, a zarazem ostatnia Amiga od Commodore. Ciekawe jak było ze sprzedażą.

Co więcej ludzie sobie teraz plują w brodę, że Amiga OS wyszedł na Amigę 1000 (podczas gdy mógł wyjść na bardziej "przyszłościowy" sprzęt). Tylko co jest bardziej przyszłościowego niż A1000??

Uważam, że robienie z Amigi stricte konsoli, jak również ogołacanie Amigi z Amiga OS (te dwie opinie są ze sobą zgodne, choć pochodzą z dwóch skrajnie różnych ideologii) jest szkodliwe dla samej Amigi i jej legendy.

Ja ogromnie cieszę się, że Amiga to komputer z własnym systemem i walorami użytkowymi. Ja nawet na Commodore 64 bardziej wolałem programowanie w języku Basic niż granie. Te wszystkie "Input", "Print" itd.

Dlatego wybrałem informatykę jako kierunek studiów. Interesuję się programowaniem i algorytmami.
[#689] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@owner1, post #687



Ostatnia aktualizacja: 30.11.2016 16:02:57 przez TechNineWonder
[#690] Re: Jak wygląda twój "Amigowy pokój"?

@michalmarek77, post #686

Przecież wystarczy w Amidze 1000 schować klawiaturę i jest konsola na dzojstiki.szeroki uśmiech

A tak naprawdę, to może upadek C= to było czyszczenie konkurencji okropni PeCetowcy powiedzieli że Amiga jest zła i tyle. I adios AmigOS zwijamy zabawki i już dalej się nie bawimy. W Stanach takie rzeczy są normalne np: Marihuana też podobno jest zła i zabija a chodziło o przemysł bawełniany, terroryzm też ktoś na początku musiał dać na "start-up"...

Czyli ktoś może stwierdził że Amiga może kiedyś być zagrożeniem, i została zlikwidowana.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem