kategoria: Mediator
[#31] Re: Mediator i dwie grafiki CV64 i S3 Virge DX - jak je pogodzić?

@elbox, post #29

Mam monitor Samsunga 4:3 19' (SyncMaster 943B) z prawdopodobną optymalną rozdzielczością 1280x1024 60Hz (instrukcja jest chyba dla 17'). Na PC na tym samym kablu to śmiga. Na Amidze wczoraj się bawiłem jeszcze z różnymi ustawieniami poszczególnych parametrów i niezbyt wiele to wnosiło. Może da się jakoś odczytać parametry ekranu PC?
[#32] Re: Mediator i dwie grafiki CV64 i S3 Virge DX - jak je pogodzić?

@Rafał A-3000, post #31

Dla ekranu LCD o natywnej rozdzielczości 1280x1024 próbowałbym takich ustawień:

Resolution: 1280 x 1024
Clock: 108.00 MHz
Timings horiz. vert.
FrameSize 1688 1066
BorderSize 0 0
Position 48 1
SynchSize 12 3
SynchPolarity v v
Frequency 64 kHz 60 Hz
[#33] Re: Mediator i dwie grafiki CV64 i S3 Virge DX - jak je pogodzić?

@elbox, post #32

Bardzo dziękuję za podpowiedzi. Bardzo ważna też była pomoc kolegi Norberta, który mnie oświecił pod wieloma względami jeśli chodzi o obsługę P96. Teraz karta śmiga aż miło. Na razie poustawiałem sobie różne ekrany na wyjściu SVGA i jest super. Mam wrażenie, że bije pod tym względem nawet CV64. Szczególnie jeśli chodzi o łatwość ustawień.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem