kategorie: Programy, Sprzęt
[#31] Re: Numer seryjny CyberStorm PPC a kompatybilność z OS 4.1

@RadoslawF, post #30

Daję tylko "Zapisz zmiany" i reebot przez formatem. Moim zdaniem powinno być ok. Spróbuję jeszcze z SFS. Wiem, że trzeba ręcznie zmienić DosType. Nawet blog Hyperionu czytałem na temat instalacji.

Pytanie jeszcze czy pod OS4.1 też trzeba formatować SFSFormat czy można systemowym formatem?

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2014 11:39:43 przez pong777
[#32] Re: Numer seryjny CyberStorm PPC a kompatybilność z OS 4.1

@pong777, post #29

Z poziomu Mediatoolboxa (także podczas instalacji systemu) - o ile dobrze pamiętam masz to opisane w manualu systemu.
[#33] Re: Numer seryjny CyberStorm PPC a kompatybilność z OS 4.1

@alekc, post #32

Nie mogę dojść ładu z FFS ale SFS śmiga bezproblemowo.

Zainstalowałem system AOS 4.1 i wrzuciłem kolejno up od 3 do 6.
Na pierwszy ogień poszedł test pamięci. A tu niespodzianka...

link

Poprosiłem sprzedającego o możliwość zwrotu CS PPC w celu wymiany pamięci na inne.
Na razie czekam na odpowiedź.
[#34] Re: Numer seryjny CyberStorm PPC a kompatybilność z OS 4.1

@pong777, post #33

No to lipa.. możliwe, że niesprawne pamięci plus medek powodowało problemy.pomysł
[#35] Re: Numer seryjny CyberStorm PPC a kompatybilność z OS 4.1

@x86, post #34

Wydaje mi się, że gdyby były to problemy z pamięcią to bardzo szybko sprzęt by się wieszał niezależnie od systemu, zwłaszcza że swap pojawił się dopiero w 4.1. Nie mam doświadczenia z takim uszkodzeniem - może Stachu się wypowie?
[#36] Re: Numer seryjny CyberStorm PPC a kompatybilność z OS 4.1

@alekc, post #35

to błędy pamięci z kosmosu się wzieły?
[#37] Re: Numer seryjny CyberStorm PPC a kompatybilność z OS 4.1

@alekc, post #35

Zlokalizowałem uszkodzoną kość. Wszystkie 4 zostały sprawdzone w Blizzardzie 1260. Tylko (aż) 1 miała błędy. Włożyłem tą z Blizzarda do CyberStorma i na razie 1 loop testowy zakończony powodzeniem :D
[#38] Re: Numer seryjny CyberStorm PPC a kompatybilność z OS 4.1

@pong777, post #37

Super że się udało. AOS 4.1 na klasyku daje dużo frajdy - dobrej zabawy szeroki uśmiech

Biorąc pod uwagę, że zaraz wyjdzie FE nie instalowałbym tylko zbyt dużej liczby aplikacji, bo FE wymaga czystej instalacji a kolejne aktualizacje mają być tylko dla tej wersji podobno: forum Hyperion
[#39] Re: Numer seryjny CyberStorm PPC a kompatybilność z OS 4.1

@alekc, post #38

Kiedy ma to być na półkach?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem