kategoria: A2000/A3000
[#31] Re: A2000 rozbudowa i użytkowanie

@gohanks, post #30

Dobra, pogrzebałem chwilę poukładałem kable, żeby leżały luźniej odpaliłem i wszystko śmiga. Na dysku był już nawet OS zainstalowany. Kolejny krok to pamięć, przejściówka do SCSI 68 PIN i nowy dysk. Zworek nie musiałem ruszać.
[#32] Re: A2000 rozbudowa i użytkowanie

@gohanks, post #31

Panowie mógłby mi ktoś podesłać zdjęcie wnętrza klawiatury A2000? Rozebrałem swoją kilka miesięcy temu w celu uzupełnienia brakujących klawiszy. Niestety nie miałem później czasu na jej złożenie. Po kilku miesiącach wróciłem do tematu i okazało się, że nie wiem w którym miejscu przykręcony był kabel GND (czarny). Nie wiem też gdzie upchnąć pozostałą wiązkę kabli, czy ma ona iść pod płytę czy nad płytę? Nie robiłem zdjęć przy rozkręcaniu, bo wtedy wszystko wydawało się być oczywiste. Po kilku miesiącach przerwy już nie jest to niestety tak oczywiste drunk
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem