kategoria: A2000/A3000
Wątek zamknięty
[#61] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga 3000 z CPU 68040/50MHz
[#62] [post oznaczony jako OT] wyświetl Re: Amiga 3000 z CPU 68040/50MHz
[#63] Re: Amiga 3000 z CPU 68040/50MHz

@misiek2, post #46

Ostatnio mam wrażenie, że pewna grupa śmieciarzy zauważyła popyt na rynku i rzuca wszystko co przynosi kasę, ale nie ma pojęcia jak to sprawdzić. W sumie i tak to kupimy ...
To bardzo trafne wrażenie jest. Z 10 miesięcy do tyłu w ramach pracy zwiedzałem elektrozłom. Dopytywałem co robią z "rodzynkami" typu Amcie, Ataryny, wzmacniacze diory itd. Szef tego przybytku mi powiedział że mają 10 osobowy zespół od wyszukiwania dobrotek a potem trafia to na aukcje właśnie. No i moje marzenia o złomiarzach ignorantach u których będzie się można zaopatrzyć prysło jak bańka mydlana:). A, tak na koniec, sprawdzałem ich aukcje - A500 wyjęta z maszynki do mielenia śmieci na chwilę przed włączeniem kosztuje u nich tyle co przyzwoity egzemplarz "z szafy" starego amigowca.
[#64] Re: Amiga 3000 z CPU 68040/50MHz

@fazior, post #63

Temat został wyczerpany.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem