kategoria: CDTV
Wątek zamknięty
[#1] Wycena CDTV
Witam.
Chciałbym wiedzieć ile mogę dostać za komplet CDTV. Pomożecie?
- Amiga CDTV (zasilacz ATX z adapterem, brak znaczka Commodore i jednego przycisku na panelu, przełącznik A500 - CDTV)
- Dwie stacje dyskietek (oryginalna od CDTV i jakaś nieoryginalna, obie sprawne)
- Pilot
- Klawiatura
- Caddy
Maszyna działa i ma sie całkiem dobrze, ale mam zamiar sprawić sobie od innego kolegi A500 a ewentualną nadwyżkę wybulić na nowego kompa
[#2] Re: Wycena CDTV

@KamaZ, post #1

daję stówę i gwarancję, że dalej nie odsprzedam po wyższej cenie.
[#3] Re: Wycena CDTV

@KamaZ, post #1

znowu?
chyba se jaja robicie...
moderatorzy?

a tak btw:
to to nie jest ta twoja
http://allegro.pl/commodore-cdtv-od-pierwszego-wlasciciela-okazja-i6233195232.html
też sochaczew....

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 15:22:18 przez retronav
[#4] Re: Wycena CDTV

@groovebox, post #2

Well, to i tak jestem na plus...
[#5] Re: Wycena CDTV

@KamaZ, post #4

Wątek sprzed 2 tygodni, niedługo to będzie Polski Portal Rzeczoznawców Retro Sprzętu.
[#6] Re: Wycena CDTV

@retronav, post #3

Nie, moja siedziała u kumpla przez 13 lat na półce na wsi :D

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 15:29:28 przez KamaZ
[#7] Re: Wycena CDTV

@KamaZ, post #6

Czego oczekujesz pisząc taki post? Ja nie rozumiem czy tak ciężko jest wyszukać cokolwiek ze sprzedaży na Allegro? Szybciej się dowiesz niż odpowiedź na forum. Wystaw w licytacji od 1zł i się dowiesz ile jest warte.
Kolega zaoferował Ci 100zł, dogadaj się z nim i wyślij mu sprzęt. A może 100zł to mało??? Zła cena???
Moderatorzy, prosimy o usuwanie tego typu ogłoszeń.

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 18:25:46 przez Canga
[#8] Re: Wycena CDTV

@Canga, post #7

Allegro mode on

Dam 101 ;)
[#9] Re: Wycena CDTV

@WojT_GL, post #8

A ja wezmę jak mi zapłaci, bo za utylizację elektrośmieci się płaci

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 19:39:51 przez KM
[#10] Re: Wycena CDTV

@WojT_GL, post #8

102zł
[#11] Re: Wycena CDTV

@Vato, post #10

Pińset... starych złotych, bo akurat tyle mi zostało z dawnych czasów

Ostatnia aktualizacja: 01.06.2016 21:16:56 przez SuperBuster
[#12] Re: Wycena CDTV

@Vato, post #10

Po raz pierwszy.
[#13] Re: Wycena CDTV

@mikser, post #12

A może zrobimy tu sobie takie własne allegro - takie "amigro" tylko dla wtajemniczonych?
[#14] Re: Wycena CDTV

@djludek, post #13

Może lepiej nie. Zakładającemu wątek polecamy dział "Giełda" oraz portale aukcyjne. Wszystkim zalecamy spokój. Stres wrogiem zdrowia, a przerwa - zdobycz socjalna. Dziękujemy za uwagę.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem