kategorie: A500, A600, Karty CF, Sprzęt
[#61] Re: Amiga 600 HDD lub CF

@wojtek9989, post #60

Załadowałem scsi ver. 43.5 Ami sobie radzi i wygląda na to, że całą 16GB kartę SD widzę.
No właśnie, mały sukcesik. Ami odpala z karty SD na przejściówce do IDE. Dysk nie chciał ruszyć. Poddałem się z nim. Wykorzystam go w Ami500+
Do partycjonowania użyłem hdtools tego ktory jest do pobrania w tutoriu o ktorym napisal wyżej jeden z kolegów.
[#62] Re: Amiga 600 HDD lub CF

@wojtek_77, post #61

No szeroki uśmiech to już jakis sukces . Hdtools jest dosyć starym programem, spróbuj tego :

http://aminet.net/disk/misc/hdinst.lha

Jest nowszy , wykrywa poprawnie większe dyski.
[#63] Re: Amiga 600 HDD lub CF

@wojtek9989, post #62

Super, dziękuję za link do narzędzia. Sprawdzę je...
Teraz przede mną naprawa taśmy od klawiatury ostatnie podejście. Testuję taśmę przewodzącą. Jak się uda to jakieś 100zł w kieszeni

Do tej pory nie sprawdziło się: lakier przewodzący w oparciu o grafit, taśma ACF.

Pzdr
WM
[#64] Re: Amiga 600 HDD lub CF

@wojtek_77, post #63

U mnie też był problem z klawiaturą . Na jakiś czas pomógł lakier na bazie srebra . A obecnie używam adapter SUM polskiej produkcji .
[#65] Re: Amiga 600 HDD lub CF

@wojtek9989, post #64

Udało się, sukces !!!
Opiszę w innym wątku, może się komuś przyda
[#66] Re: Amiga 600 HDD lub CF

@wojtek_77, post #57

A ten dysk w ogóle startuje może trzeba przeciąć jedną żyle na taśmie. link.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem