kategoria: A1200
[#1] Obudowy CD32 - odrębniak
Hej.
W związku z tym, że zrobił się lekki "bałagan" w wątku z klawiszami - link - zakładam odrębny.

Temat dotyczy TYLKO osób, które już złożyły zamówienie na obudowę w stylu CD32 do Amigi 1200.

Aktualnie zbieram pieniądze na zakup tych obudów (aktualny status zbiórki widać tutaj: link)

Proszę osoby, które zadeklarowały chęć zakupu takiej obudowy o wpłatę odpowiedniej kwoty na moje konto, abym mógł dokonać przelewu i abyście mogli już w spokoju na obudowy czekać.

W kwestii formalnej:
- zakup realizowany jest grupowo (przeze mnie)
- koszt jednej obudowy to 410 PLN (79 euro obudowa + 10 euro przesyłka do mnie + 30 PLN rozesłanie do Was) - przy czym przesyłka 10 euro jest liczona dla KAŻDEJ obudowy (jak ktoś zamówił 2 to płaci 20 euro), natomiast rozsyłka do Was może być zredukowana (powinno się zmieścić w 30 PLN za wszystko).
- na wpłaty czekam do połowy czerwca (jeszcze Phil nie odpowiedział jaki jest finalny deadline) - po tym czasie, zamówione przez Was obudowy zostaną NIE ZAKUPIONE, więc przepadną
- wysyłka następuje do mnie - kiedy będą gotowe
- wysyłam do Was tak szybko jak to możliwe (pewnie w tym samym tygodniu kiedy dotrą)

Proszę o wpłaty :)
[#2] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #1

A mogę przelać Ci 380zł i wyślesz mi obudowę razem z klawiszami? Tak, wiem wiem, klawisze będą później, ale sama obudowa cd32 nie przyda mi się bez klawiszy cd32.
[#3] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@banan666, post #2

@banan - jasne - wyślij mi to w mailu :)

UPDATE OD PHILA - czas na zebranie pieniędzy jest do końca MAJA!
[#4] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #3

Dzięki za informacje.
[#5] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #3

Zrobiłem dziś przelew na obudowę w kolorze CD32. Klawisze będę musiał sobie załatwić pewnie we własnym zakresie, ale chciałem tylko zapytać czy są jakieś do kompletu obudowy CD32?
[#6] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@Jield, post #5

Tak
Sa (byly) klawisze cd32
Obudowy sa tylko dla tych co zamowili wlasnie takie klaiwaze
Ale zepare osob zamowilo takie klawisze a nie zamowilo obodow to Phil pozwolil zamowic innym obudowy ;)
[#7] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #1

Przed chwilą poszedł przelew 410 pln na obudowę. Zdaje się w tym samym banku, więc pieniądze powinny być u Ciebie od razu. pozdr
[#8] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #1

WojT_GL, zerknij na prywatną wiadomość.
[#9] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@Raul, post #8

Jeszcze pytanie do pliku w Google, wpisales tam 3x obudowa = 1230 gdy w/g tego co napisales to jest 1170 :) 410+380+380.
Na razie (zgodnie z pw, zrobiłem przelew za dwie obudowy). Powinieneś miec go w poniedziłek na koncie.

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2017 15:28:40 przez Raul

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2017 15:42:51 przez Raul
[#10] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@Raul, post #9

Tak jak pisalem tam jest uproszczenie bo jest po prostu formulka wpisana
Jest tak jak Ty mowisz ;)
Dzis wieczor uzupelnie excel o ostatnie wplaty i odpowiem na pw i maile
[#11] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #10

Arkusz zaktualizowany - poprawiona również formułka wyliczająca wartość w przypadku gdy ktoś zamawia więcej niż jedną obudowę - pewnie RAUL się ucieszy :)
[#12] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #11

Tak podejrzewałem. Dzięki.
[#13] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #1

Kasa wpłacona.
[#14] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #1

Wojtechu wpłaciłem 460 zet na obudowę będzie dobrze? Dopiszesz mnie do listy? pokłony
[#15] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #3

Hej, przelew 380zł właśnie poszedł na Twoje konto.
[#16] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@banan666, post #15

Grisza za duzo a banan za malo :)
[#17] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #16

Panieeeeee, zerknij na post #3 co napisałeś...
[#18] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@banan666, post #17

Ups
Sorry :)
totalnie zapomniałem o tym - zwracam szacun.
[#19] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #18

Wiadomość do wszystkich
19 z 20 wpłat zostało dokonanych (czekam na ostatnią osobę, która deklarowała wpłatę do końca czerwca)
Rzutem na taśmę Grisza zmienił kolorki swoich klawiszy i domówił obudowę :)

Lista ZAMKNIĘTA i przesłana do Phila. Teraz czekam na szczegóły od niego - będę wpłacał pieniądze na paypal i oczekiwał na przesyłkę zarówno obudów jak i klawiszy do mnie.

:) A potem zorganizuję takie party: wysypię wszystkie klawisze do jednego dużego kartonu, dam mojemu dzieciakowi się w nim pobawić (aby się dobrze wymieszało) i na jakimś party przywiozę karton i każdy będzie mógł sobie skompletować swoje klawisze :)
[#20] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #19

Dała Ci w kość ta zbiórka szeroki uśmiech
[#21] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #19

"Wojciechu, nie denerwuj sie..." ;)
A tak na serio to podobnie jak i Artiemu, i wszystkim innym którzy podejmowali się zbiórek czy innych wspólnych akcji - należą Ci się wielkie dzięki! I konkretny browar, tudzież inny napitek za podjęty trud i poświęcony czas.OK
[#22] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #19

Uff udało mi się,wielkie dzięki Wojciechu za organizację stracone nerwy i czas. Na najbliższym SACP duże flaczki i piwo. piwo
[#23] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@Grisza, post #22

Wcześniej nie napisałem, ale oczywiście również dziękuję.
Szczególnie za przezorność, dzięki której przewidziałeś rozwój obu zbiórek i zabezpieczyłeś możliwość zamówienia spóźnialskim. Dzięki !!
[#24] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #19

Przelew dzisiaj poszedł, na konto wskazane w tabelce. Sorki za opóźnienie i pozdrawiam.
[#25] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@dotmod, post #24

Wielkie dzięki za podjęcie się tej zbiórki i dotrwanie do końca, WojT_GL.
[#26] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@Raul, post #25

Do końca jeszcze daleko
[#27] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@zorkadar, post #26

Miejmy tylko nadzieję że już jest z górki.
[#28] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@damianx, post #27

Tylko żeby nie były takie gó.niane jak czarne z 1 "rzutu" z ujowymi przebarwieniami, to będzie dobrze.
[#29] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@damianx, post #27

Miejmy nadzieję - dzisiaj poszedł przelew Paypalem (niestety takie życzenie Phila).
Paypal ściągnął 70 erło opłat (za konwersję waluty).
(wszystko wyszczególnione w arkuszu GS)
Tym samym na wysyłkę do Was zostało .... 3.12 zł ;) Także trochę mało.
Póki co jeszcze nie ma potrzeby wysyłać (bo nic nie mam), ale trzeba będzie jeszcze ciut wysupłać na przesyłkę.
Policzę wszystko jeszcze raz i zaktualizuję arkusz, aby była przy każdym z Was wartość po rekalkulacji.

Ale dziś już padam, więc nie zrobię tego - dopiero pewnie jutro.
[#30] Re: Obudowy CD32 - odrębniak

@WojT_GL, post #29

Jasne, powiesz ile trzeba dopłacić

Ostatnia aktualizacja: 22.06.2017 17:22:37 przez Raul
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem