[#301] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #300

Hej All
Po wysłaniu listy klawiszy i obudów do Phila - kolejny update :)

Obudowy mają zostać opłacone wspólnie przeze mnie i zostaną przysłane do mnie. Zatem wygląda na to, że w takim razie potrzebuję zorganizować kolejną zbiórkę ca$hu :)

Dane do przelewu identyczne

Przelew na kwotę:
79 euro (obudowa) + 10 euro (przesyłka do mnie) + 30 PLN (pakowanie i wysyłka ode mnie do Was)
Po dzisiejszym kursie 89 euro to ~375 PLN + 30 PLN = 410 PLN (nie pogniewacie się na zaokrąglenie w górę? to na ewentualne różnice kursowe + na skryznkę piwa jak zostanie.

Znowu przygotuję w skoroszycie kolumnę na wpłaty - mam już VOUCHER (kupon KUF....a) - wpłacę do A1200.net jak będzie 90% należności na moim koncie.

P.S. Oczywiście, oczywiście - na wszystkie Wasze pytania jak zwykle chętnie odpowiem :)

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2017 19:03:16 przez WojT_GL
[#302] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #301

Zapłacone 30+375
Pozdrawiam
[#303] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #301

Fajnie że będzie to przez Ciebie jako całość.
[#304] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #301

Trochę mi ta opcja skomplikowała sprawę. Poza tym biorąc 3x obudowę płaciłem za przesyłkę od Phila raz i od Ciebie raz. Rozumiem że to nadal obowiązuje?
Liczylem ze w ten sposób zapłacę ok. 1080 zł, licząc po Twojemu to 1155.
Do kiedy mamy zapłacić?
[#305] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #304

Hej, niestety - płatność 10 euro jest za sztukę, a nie za "osobę". Ode mnie do Ciebie może być jedna płatność (pewnie się zmieści w tych 30 PLN).
Nawet pytałem o to Phila przed ustaleniem tego "cennika" i użyłem Twojego przykładu:

Hello Wojciech,


Raul ordered 3 cases, should he pay 30 euro?
- Sadly, yes. Shipping fees are not related to 1 person = 1 case, but related to total volume.
Because we ship all cases together in one volume bulk.
Below or 20x cases = 200€

Below or 50x cases = 350€

Below or 100 cases = around 430€

etc..
So right now we know it will be around €10 per box for this volume of 18x cases = €180. I'll top up the remaining €20..

Another example:
The PPA.PL bulk dispatch for 50x cases for the kickstarter campaign = I paid 354€ to send you all the cases

Także 10 euro za sztukę do mnie a ode mnie 30 PLN.
Ja niestety na to wpływu nie mam - poza tym, ja miałem tylko obsłużyć zbiórkę na klawiszki :) a tu już się pojawiła kolejna na obudowy (potem to trzeba jeszcze przepakować i rozesłać - pamiętajcie proszę :)


Co do terminu płatności - to jeszcze trochę czasu jest - pewnie z miesiąc

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2017 08:42:02 przez WojT_GL
[#306] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #305

Ok. To źle zrozumiałem poprzednie maile. Dzięki za wyjaśnienie.
Będę zaglądał, jak nie dozbieram na 3ci to najwyżej komuś odstąpię jeden zestaw.
[#307] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #306

Raul, jak będzie trzeba to odkupię, jak masz komplet wraz z klawiaturą. Więc spokojnie możesz planować trzy sztuki, a z tą jedną potem się zobaczy, ciśnienia nie ma.
[#308] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Newhousik, post #307

To juź mam dwóch chętnych. No nic, na pewno dam znać przed terminem
[#309] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #305

Dopiero jedna osoba dokonała wpłaty, a druga się skontaktowała ze mną w tej sprawie.
Gdzie reszta ;) ??
[#310] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #309

Do kiedy jest termin ostateczny ?
[#311] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #309

Sprawdź maila szeroki uśmiech
[#312] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #309

Melduje posłusznie ze zapłaciłem :D
Wysyłkę ;P z rozpędu także :D choć zamierzam odbierać osobiście :D
[#313] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@damianx, post #310

Myślę, że do końca maja/połowy czerwca
Podbijam, bo spadło nisko i znowu nie widać tematu :/
Kilka osób dopiero zapłaciło - no Panowie, aktywować się :)
[#314] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #313

W związku z tym, że wątek się przerodził bardziej w wątek obudów, wydzielam nowy dla obudów CD 32 - link

W kwestii terminów klawiszy - wszystko jest na stronie kampanii (ja nie mam na to wpływu, więc nie mogę ustalać innych dat :)): link - na samym dole są podane daty.

Reasumując:
- obecnie wszyscy już zapłacili za klawisze, więc nie zbieram nic na klawisze
- do Phila zostały przesłane Wasze wybrane kolory i adresy email
- CZEKAM na adresy do wysyłki KLAWISZY - jeszcze nie wszystkie osoby podały.
- czekamy kiedy przyjdą klawisze do mnie - wtedy wyślę do wszystkich
[#315] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #301

Heja,

Zrobiłem dopłatę na obudowę aka CD32 i podesłałem adres do przesyłki. Sorry za późną reakcję, ale jakoś nie wychwyciłem aktualizacji wątku ;)
[#316] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Reborn, post #315

Powiedzcie mi kiedy będzie nowa zbiórka na nowe obudowy i klawisze do Amigi 1200?
Tu już nie mogę się wpisać na listę,a chciałbym też mieć odświeżoną obudowę i klawisze do Amigi w wybranym kolorze.
[#317] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@skofrant, post #316

Wydaje się, że kolejnej zbiórki nie będzie. Zbiórka już była i została zakończona. Parę osób kupiło (zamówiło) po kilka sztuk. Ich pytaj czy odstąpią.
[#318] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #314

Witam.

"- CZEKAM na adresy do wysyłki KLAWISZY - jeszcze nie wszystkie osoby podały"

Podaj kogo brakuje.
Czy za przesyłkę klawiszy mam teraz dopłacić czy później.
Pozdrawiam.
[#319] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ted, post #318

Wszystko widac ladnie w google sheet ;) za przesylke klawiszy juz placiliscie
Kwota na wysylke do was jest juz zdeponowana ;) takze nic nie trzeba (poki co) doplacac
[#320] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #319

Ja wysłałem moje dane na e-mail dwa razy. Ostatnio 21 kwietnia 2017 godz. 10.34.
[#321] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #314

Ot tabela realizacyjna dla takich leni jak ja



Ostatnia aktualizacja: 29.05.2017 12:27:32 przez lrdmaras
[#322] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #319

Adres poszedł na priv.
kurcze, nie wiem jak to przegapiłem
[#323] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #1

I jak Koledzy, którzy zamówili klawisze, się czują z g...oburzą wokół albumu niejakiego daxx'a, który myślał, że biorąc udział w zbiórce finansujecie głównie wydanie jego płyty?

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2017 16:55:39 przez tbone
[#324] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@tbone, post #323

Nie dogadali się - trudno. Gównoburzy nie widzę - każdy przedstawił swój punkt widzenia na sprawę, w komentarzach też zdecydowanie spokojniej niż w niektórych wątkach na ppa. ;) Ja nawet nie wiedziałem, że ma być jakaś płyta dołączona. Płaciłem za klawisze i czekam cierpliwie na klawisze.
[#325] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Jenot, post #324

A ja na klawisze i obudowę.

Może na święta będzie.

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2017 14:59:06 przez damianx
[#326] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Jenot, post #324

Ja tak samo jak @Jenot nie wiedziałem że miała być jakaś płyta. Troszkę szkoda że wyszło jak wyszło bo jeśli chodzi o DaXX'a bardzo lubie jego aranże.
[#327] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Creep, post #326

Też nic nie wiedziałem , ale dołączyłem się do klawiszy po kimś, a nie miałem siły przebijać się przez cały wątek. Osobiście nie używam CD ;), muzyki słucham w czasie biegania ;), najlepiej niech da na Google Music ;) mam abonament ;) nie pamiętam kiedy kupiłem jakąś płytę.
[#328] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Newhousik, post #327

Jeśoi ktoś chce to odstąpię jeden zestaw CD32 obudowa i klawisze po cenie zakupu. Koszt przesyłki trzeba będzie opłacić Wojtowi (jesli sie zgodzi, zapytam).
Sytuacja rodzinna mnie niestety zmusza. Zainteresowanych prosze o kontakt przez prywatna wiadomosc. Koszty można sprawdzić w google docs z tego tematu.
[#329] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #328

Aktualizacja

W skrócie - minimum miesiąc opóźnienia. Wynika z tego, że trzeba wymienić formy - te, które zostały zrobione, nie nadają się. Klawisze nie przeszły testów, bo mają niepoprawne kształty.
Do zrobienia są nowe formy i nowe testy - to potrwa ok 30 dni.
[#330] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #329

Niezły numer. Też czekam na klawisze, które obiecał mi jeden z zapisanych na listę. A tutaj taki klops. Że też klawisze to takie przedsięwzięcie? Jeden projektuje i tworzy cudo jak Vampire, a drugi z klawiszami z plastiku walczy całe miesiące :)
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem