[#241] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Jenot, post #240

OK OK
[#242] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #238

Tez biore 7x UK. Czemu pytasz? To przeciez tylko roznica w @ i ".


Także znakiem funta i #.

Ostatnia aktualizacja: 27.01.2017 19:18:04 przez Raul
[#243] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #242

Dałoby radę przypiąć tentemat? Obudowy są przypięte. Z góry dzięki
[#244] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #242

Tak ino z ciekawości :) luz :)
[#245] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #228

w związku z tym, że Raul domówił jeden komplet - pozostał JEDEN wolny.
Zatem - jeśli chcesz, to daj znać - bo kto pierwszy ten lepszy :)


Czy to aktualne czy jest after birds?
[#246] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@tbone, post #245

Po ptokach
Biax przygarnal juz dawno temu ;)
[#247] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #246

Dzięki za info OK Z wpisów w temacie nic takiego nie wynikało. Teraz sytuacja będzie jasna dla wszystkich
[#248] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@tbone, post #247

Był prv :)
[#249] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #248

Być może nie do końca dobrze zrozumiałem ale kiedy będą dostępne voichery na obudowy ala CD32? Marzec czy raczej Czerwiec?
[#250] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #248

X

Ostatnia aktualizacja: 22.02.2017 22:47:13 przez Raul
[#251] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #249

Cześć

Zatem info od Phila:

Hope you doing great.
Very sorry for the late answer as i was on the move the last 10 days without any proper internet connection.
► Can you please tell me how many CD32 Cases are needed?
I need to create one voucher per case.
►IMPORTANT:
If your members want the CD32 case being sent SEPARATELY from the keycaps, there will be a 30€ shipping fees.
--> Then they just create their account on Campaign Support Page, use the voucher code, and finalize the support with their Paypal account.
But If your members want the CD32 case being sent TOGETHER with the keycaps there will be a 10€ shipping fee only.
The extra 10€ fees are necessary because the BULK we're going to send you will be bigger, hence will cost more, as cases being sent altogether with keycaps.
Hope they can understand that ;)
So i'm waiting for your feedback now and please do not hesitate to relay any questions your group might have.
As i'm back from 10 days business trip i might not be super answering as i have a lot on me since i'm back.

Po PL:

- potrzebujemy mu przesłać informację ile osób chciałoby zamówić sobie obudowę w stylu CD32. Zatem przesyłajcie informację o tym fakcie tutaj + do mnie na mój email, ostatecznie podam Philowi informację na koniec marca - tyle voucherów wtedy zostanie utworzonych. Proszę, aby wszyscy, którzy chcą - od razu mieli to na uwadze, żeby nie było jak przy klawiszach, że kilka (naście) dni po zakończeniu zbiórki jeszcze ludzie domawiali :)

- dla każdego zostanie wtedy utworzony voucher do wykorzystania na stronie kampanii, dzięki temu voucherowi będzie można sobie po założeniu konta na kickstarter zamówić i opłacić umowę (już samemu, bez żadnych grupowych zbiórek)

- w przypadku kiedy będziecie chcieli mieć obudowę wcześniej niż klawisze - koszt przesyłki będzie skalkulowany na 30 euro

- w przypadku kiedy obudowa miałaby przyjść razem z klawiszami (pewnie do mnie) - to wtedy koszt przesyłki ustawiony będzie na 10 euro (+ ja doliczę za odesłanie dalej :))


Przy okazji (temat się przypnie wyżej) proszę osoby o przesyłanie adresów wysyłki klawiszy, na razie tylko 11 osób przesłało adres.
[#252] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #251

UDPATE, bo już nie mogę edytować

Adres do wysyłki klawiszy przesyłajcie na maila mojego - wjancz@gmail.com

Wtedy od razu mam wszystko w jednym miejscu i nie muszę nic przepisywać.
[#253] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #252

If your members want the CD32 case being sent SEPARATELY from the keycaps, there will be a 30€ shipping fees.
--> Then they just create their account on Campaign Support Page, use the voucher code, and finalize the support with their Paypal account.
But If your members want the CD32 case being sent TOGETHER with the keycaps there will be a 10€ shipping fee only.


Z treści nie wynika jednoznacznie, czy obudowy CD32 będą wysyłane wcześniej a tylko "osobno" od samych klawiszy. Patrząc na terminy i to, że formy na obudowy już są gotowe taki wniosek jest oczywiście możliwy. Obudowy CD32 miały być gotowe w 1 kwartale 2017 a klawisze będą pewnie dopiero w 3 kwartale.
Proponuję uzupełniać plik na google drive o informację - kto chce mieć razem a kto osobno.

Natomiast w tym wypadku będzie jedna dodatkowa kwestia - jak zorganizować płatności za obudowy w przypadku wysyłki zbiorczej. Wojt_GL - podejmiesz się zorganizować dalszą część zbiórki?
[#254] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@jimmy, post #253

Rozumiem. że lista na zestawy klawiszy jest już dawno zamknięta?
[#255] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@jimmy, post #253

Obudowę trzeba sobie osobno zapłacić po zarejestrowaniu konta na KS i wykorzystaniu vouchera. Nie ma voucherów grupowych, więc nie ma płatności grupowej.

1) Podajesz że chcesz obudowę
2) dostajesz voucher
3) rejestrujesz konto KS i w odpowiednim miejscu "kupujesz" obudowę CD32 podając voucher
4) określasz, czy ma być wysłana z klawiszami czy osobno
5) czekasz na przesyłkę - albo od Phila albo ode mnie
6) koniec :)
[#256] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #255

Teraz jasne - dzięki.
[#257] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #255

Konto KS? Mam się zarejestrować na stronie kickstartera czy może na stronie A1200.NET?
[#258] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@baderman, post #257

Sorry :)

Then they just create their account on Campaign Support Page, use the voucher code, and finalize the support with their Paypal account.

więc jak już będzie wiadomo ile - to wtedy zapytam Phila GDZIE dokładnie ;)
[#259] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #258

Mamy zapłacić dodatkowo te 10 lub 30 euro ale komu i kiedy? Przy zamawianiu przez voucher bedziemy mogli od razu wskazac opcje i doplacic?

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2017 10:29:00 przez Raul
[#260] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #258

Zamawiam obudowę CD32+klawisze
Dopiszcie mnieOK
[#261] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Ove, post #260

Trochę za późno OK

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2017 10:34:29 przez zorkadar
[#262] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zorkadar, post #261

Przecież był czas do końca marca?!

---

Widocznie czegoś nie zrozumiałem


Ostatnia aktualizacja: 09.03.2017 10:41:30 przez Ove
[#263] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Ove, post #262

To nie był czas na zamówienie, zamówienia klawiszy są opłacone a obudowy tylko dla tych co wzięli wersję CD32 - i Ci mają się zdecydować.
[#264] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #263

..aaa to teraz rozumiem. Dzięki za wyjaśnienieOK
[#265] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #263

Na obudowę CD32 trzeba się zdecydować do końca marca?!
[#266] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@baderman, post #265

Do końca marca czekam na deklaracje ile obudów z PPA będzie zakupione. Tyle VOUCHERÓW Phil przygotuje. To jest tylko voucher, który pozwala na złożenie zamówienia na taką obudowę w sklepie (trzeba ją jeszcze opłacić).

Ja nie odpowiadam, za ostateczną realizację vouchera - nie ma czegoś takiego jak zbiórka. Jedynie przy zakupie można zdecydować czy obudowa ma być wysłana od razu (30 euro) czy razem z klawiszami (10 euro). Podejrzewam, że jeśli z klawiszami to przyjdzie do mnie.

Nic więcej w temacie obudów nie wiem i nie robię (poza przesłaniem do Phila info ile ma być voucherów + ewentualnie odesłanie obudowy, jeśli przyjdzie z klawiszami - część osób już zadeklarowała, że chce je z klawiszami).

Ja organizuję (i doprowadzę do końca) zbiórkę na klawisze :)
[#267] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #266

Też deklaruję się na obudowy z klawiszami. Wysłać Ci maila?
[#268] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #267

Tak jest. Jeśli wcześniej zamawiałeś klawisze - to oczywiście klawisze możesz "odebrać" - natomiast obudowę - niezależnie możesz sobie zamówić :)
[#269] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #268

Napisałem jednak priva, nie mam Twojego maila
[#270] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Raul, post #269

Wjancz@gmail.com
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem