[#151] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #144

Załapałem się na 106 zestaw ;) :D
Uff :)
Jeszcze tylko porozmawiać o tym z żoną i święta! :D
[#152] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #149

Tu nie chodzi o grę, bo jak zgrasz to wiesz czy wygrasz czy wtopa. Ludzie zapłacili z myślą że, wesprą projekt który już jest i doprowadza do finału poprzez swoje wpłaty, ale okazuje się, że niestety się mylili.
[#153] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@janekdrukarz, post #152

Reguły gry są znane od samego początku - tj. każde przedsięwzięcie na Kickstarterze MOŻE się nie udać. To trochę jak hazard w sumie... ale spokojnie - narazie nic nie wskazuje, żeby miało się nie udać. Obudowy już zrobione, popakowane i czekają. Ot, normalne opóźnienie, jedno czy drugie - co za różnica.
[#154] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #153

Co do przelewu skoro trzeba do środy to przelew zrobię we wtorek a nie 29 jak wpisałem na lišcie. Nie spojrzałem na kalendarz a 29 to czwartek :)
[#155] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #131

@sordan
Zapytaj też proszę czy nas "grupowo" uwzględni w zamówieniu na obudowę w stylu CD32.
Kilkoro z nas jak widać łyknie ją radośnie jak pelikano :) pod ten *nowy* schemat kolorów
Dziękuję

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2016 09:11:03 przez Creep
[#156] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #130

Dostałem odpowiedź od Phila

Thank you for your feedback.
Your credit card limit is managed by your bankso you can always reach your account manager to extand that a little if needed.
Ok i'll wait for your final count then i'll create PPA.PL special pledge.
Thank you again for your help Wojciech, and to all PPA.PL members.
Cheers,
Phil

Także jest git ;)
Gdyby nie sobota to podjechałbym do banku sprawdzić czy zwiększą mi limit na karcie ;) We wtorek podjadę, więc jeśli dzisiaj dozbiera się jeszcze parę osób to może uda się wszystkich obsłużyć. Na tę chwilę mamy 109 sztuk - Sordan, wstrzymajmy się jeszcze trochę z podaniem ostatecznej liczby - może tak do 15 dzisiaj? jeśli nic nie przybędzie to złożymy liczbę u Phila.

Wpadł mi teraz jeszcze taki pomysł na prezent Gwiazdkowy - ale to napiszę później :)
[#157] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #147

Zapomniałeś dopisać Only INTEL

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2016 10:39:34 przez KM
[#158] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@janekdrukarz, post #148

Tak. Ale handlowanie nowymi kabelkami gdzie milion innych sprzedawcow na swiecie ma to samo i trzeba robic wszystko by byc lepszym od konkurencji, a "handlowanie" nowymi obudowany do Amigi 1200, gdzie ma tylko 1 koles na swiecie to calkiem co innego i takie cos rzadzi sie troche innymi prawami. Juz w naszym hobby wiele razy ryzykowalem i jeszcze nigdy nie zalowalem. Tak czy owak rozumiem twoje podejscie.
[#159] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #158

o co tu chodzi? naglę dostaję PW z wczoraj po północy, że do jutra do północy (czyli kiedy?) trzeba się wpisywać (znowu?) na jakąś listę bo się nie załapiemy...

Takie stawianie pod ścianą i to jeszcze w Boże Narodzenie. Przypadkowo odczytałem PW.

O co chodzi? kiedy ma być przelew? kiedy dokładnie jest ten deadline? która lista jest wiążąca?

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2016 14:03:14 przez zmiennik
[#160] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zmiennik, post #159

Ta w google sheet
Dopisuj sie
Przelew do srody :)
Zamykam liste dzisiaj i wysylamy liczbe do Phila
[#161] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #156

Zamykamy zapisy :) 110 sztuk, niedługo odblokuję jeszcze zakres do ewentualnej zmiany kolorków, ale obecnie wysyłamy do Phila informację o tym, że jest tyle.

Teraz kwestia przelewów - dodałem możliwość przelewu przez paypal (wjancz@gmail.com), bo ktoś o to prosił.

Czekam na przelewy do środy włącznie, a we wtorek idę do banku podnieść limit - mam nadzieję, że jestem na tyle wiarygodny że dają mi ciut więcej limitu :P

Wesołego Karpia i dziękuję za sprężenie i spisanie listy tak szybko :)
[#162] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #161

Ok Phil juz dodal dla nas pledge na 113 zestawow na Kickstarterze. Lista zamknieta. Teraz tylko sprezyc sie z wplatami i pledgujemy :)

Pledge S$ 5,640 or more

PPA.PL KEYCAPS - BULK PACK

PPA.PL Partners Bulk Pack contains ►Standard Edition Keycaps Sets:
- 113x Standard Keycaps Sets Shipping fees included MORE
ESTIMATED DELIVERY
Jul 2017
0 backers
[#163] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #161

Dzięki za paypal, zapłacone.

Jak możesz to wyedytuj mój wpis w tym google sheet, że mam wpłaconą kasę i dzisiejsza data, bo ja już nie mogę nic tam zmienić.
[#164] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #162

Jak widzicie pledge jest na 113 sztuk a w arkuszu jest 110
Te 3 komplety to ja zamowilem jako zapas. Oczywiscie jezeli bank podwyzszy mi limit i bede mogl zaplacic za to :)
[#165] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #164

sordan pytałeś o obudowy CD32?
[#166] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #164

Odblokowałem możliwość edytowania kolorków, układów i deklaracji wpłaty
Reszta zablokowana :)

Pieniądze zaczynają wpływać jak widać - smacznego karpia ;)
[#167] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #166

Witam.
Widzę że przegapiłem (ostatnie 3 dni miałem zabawę z samochodem) wpisanie się do arkusza,
Jak się wiele w wątku nie działo i wątek spadł to w 2 dni ruszyło i po sprawie.
Szkoda bo zamówiłem 2 obudowy transparentne i białe klawisze trochę nie pasują.
Pozdrawiam.

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2016 02:05:49 przez ted
[#168] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ted, post #167

Ja przegapiłem obudowy
[#169] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zorkadar, post #168

Nie jestes sam... Czekam az obudowy trafia do wlascicieli i wystawiam ogloszenie ze chetnie kupie jedna albo dwie.
[#170] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@peceha, post #169

mogę odsprzedać przeźroczystą jak byś chciał
[#171] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@peceha, post #169

Myślę, że po wykonaniu produkcji dla wspierających projekt na Kickstarterze, Phil wykona serię "komercyjną", po prostu do kupienia. Zapewne te obudowy będą droższe, ale będzie je można kupić od ręki. Nie po to robi się formy za 100 tysięcy euro, żeby je po wykonaniu kilkuset sztuk odstawić na półkę.
[#172] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Krashan, post #171

QUAD biorę :), zaraz wyślę pw.





Ostatnia aktualizacja: 25.12.2016 11:40:27 przez zorkadar
[#173] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zorkadar, post #172

Nie wiem jak to zrobiłem ale przez przypadek usunąłem nick na liście z 34 pozycji, nie wiem kto to był

Ostatnia aktualizacja: 25.12.2016 12:28:54 przez zorkadar
[#174] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zorkadar, post #173

34 był ViruS
[#175] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zorkadar, post #173

Jest historia edycji dokumentu. Ksywa usunięta to ViruS. Niestety nie można przywrócić, bo jest zablokowana edycja.
[#176] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@baderman, post #175

Już uzupełnione
Dopisany ted, który się "spóźnił", na 2 sztuki :)
[#177] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #176

Witam.
Przed chwilą poszedł przelew błyskawiczny (do 15 minut na koncie odbiorcy).
Dzięki WojT_GL za dopisanie do listy.
Pozdrawiam
[#178] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #121

Właśnie puściłem przelew.
We wtorek powinieneś mieć zaksięgowane.
[#179] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@pekdar, post #178

Zapłacone w dniu dzisiejszym 26.12. Rozumiem że jak nie wypali to kasa wraca.

Swoją droga czy obudowy będą dostępne w ogólnej sprzedaży czy nie ?

Ostatnia aktualizacja: 26.12.2016 22:58:00 przez ViruS
[#180] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@ViruS, post #179

Co masz na myśli pisząc "nie wypali"?
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem