[#121] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Renton, post #120

Hej
Wygląda na to, że się sprężyło towarzycho i dozbieramy wpisy do północy - mamy już ok 90 sztuk więc można odpalić konto do przelewów :)

Numer podany w arkuszu (38 1020 2401 0000 0702 0170 9062) - proszę podawać w tytule przelewu: KICKSTARTER + NICK Z PPA!

@Sordan, skontaktuj się z Philem, że wszystko idzie dobrze i wpłata będzie w okolicach środy/czwartku.
Zamykamy zapisy w środę ok godziny 22:00 - warunek przelania przeze mnie kasy na liczbę sztuk ustaloną w pledgu (tyle ile się osób zapisze) jest, aby zebrała się kwota 90% zadeklarowanej (niektórzy deklarują ciut późniejszą wpłatę więc to ten margines).

@Sordan - Skontaktuję się z Philem osobiście niedługo :)


@All - teraz trzeba tylko trzymać kciuki, żeby się udało zrealizować KS :) bo jednak jeszcze trochę tam brakuje.
[#122] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #116

W jakim trybie ma być dostępna obudowa w kolorystyce CD32? Czy tylko jeśli ktoś zamawiał obudowę w ramach poprzedniej kampanii czy dostępna będzie normalnie (w I kw 2017?). Z opisu wynika tylko, że kolorystyka klawiszy CD32 będzie tylko w ramach tej kampanii Kickstarter.
Do celu podstawowego chyba już niewiele brakuje a jak dojdą nasze zamówienia to na pewno cel zostanie zrealizowany.

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 19:32:16 przez jimmy
[#123] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@jimmy, post #122

Odpowiem sam sobie. Znalazłem na eab - czyli trzeba zamówić teraz przynajmniej jeden zestaw w ramach tej zbiórki, żeby załapać się na prawo zakupu obudowy w wersji CD32.

Hi Akira,

Just to keep you informed, the CD32 Themed New Amiga 1200 case, is an Exclusivity.

Only backers from the keycaps campaign can get one after they've chosen for CD32 Keycaps layout set after the campaign is finished.

So if you're interested to get a CD32 Themed New Amiga 1200 case, you actually need to support the KS Keycaps campaign for at least a SINGLE (1x) Keycaps set.

The CD32 Keycaps Sets & SE CD32 Cases are in Exclusivity to the Keycaps campaign as a special reward to backers supporting the campaign

Thanks for your support Akira,

Cheers,
Phil
[#124] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@jimmy, post #123

Dobrze wiedzieć bo wybrałem CD32 , zapisy na obudowe przespałem. Tylko jak to będzie przy zbiorówce?.
[#125] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@zorkadar, post #124

Też wybrałem CD32 (jeden z dwóch), przyznam, że nie sądziłem, ze jest do wyboru a jest piękny :)
Jeśli będzie można dokupić obudowę to biorę na pewno.
[#126] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #121

Uzupełniłem skoroszyt - pojawiła się kolumna, w której jest wartość do zapłaty (po uwzględnieniu kosztów przesyłki), zatem proszę tą kwotę wpłacać

Widziałem na żywo jak Ankuz wpisywał płatność - zatem, jest pierwszy (poza mną), który ma uregulowane :)
[#127] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #126

Chyba nie trzeba się obawiać - jest już 101,628 a nie ma jeszcze naszych 3,3k euro ;) zatem jak my wpłacimy to będzie limit przekroczony, czyli KS odpalony.
Teraz tylko dozbierać kasę :)
[#128] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #121

Zamykamy zapisy w środę ok godziny 22:00


Nie wiem czy ja zle wytlumaczylem, czy ty zle zrozumiales czy to przez whisky ktore juz wypilem :) Ale to nie jest tak jak piszesz. Oficjalne zapisy (jesli miales na mysli zapisy na ppa) maja byc zamkniete dzisiaj do godziny 00:00. Jutro rano wstaje i daje znac Philowi ile jest dokladnie zestawow sugerujac sie tylko i wylacznie ta lista. Wtedy on ustawia dla nas pledge na Kickstarterze z ta wartoscia, a my z platnoscia mamy czas do srody. Tak to bylo z nim dogadane.

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 21:26:31 przez sordan
[#129] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #128

wiec ode mnie przyjdzie na dwa razy - bo przelew wykonalem na podstawie listy nie uwzgledniajacej przesylke - a wlasnie teraz dyslalem zalegle 20 zl (tytul przelewu taki sam + dopisek "czesc druga" - mam nadzieje ze to nie problem)
[#130] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #128

ok, Sordan. Ja się dup....nąłem ;)
Kasę zbieram do środy do 22:00 wtedy jeśli się nazbiera 90% to przelew będzie na kwotę na którą będzie pledge (a czy to będzie 100 czy 105 to już inna bajka)

Napisałem właśnie do Phila:

Hi Philippe.
I am WojT_GL from PPA. The one who will be pledging for our community.
It looks like we can manage that - already 102 items we have signed for, but it might be more will come.
I started collecting money and I will close the possibility to order at tuesday or wednesday (what do You think, when should we latest close it?). So if there will be 90% of money on my account - we can create a pledge and I will pay whole value (already registered a debit card). And will collect the rest of money later (some of guys want to pay at begining of january, so I will pay for them).

Let me know if there is something I need to be prepared for? More news will come.

Regards!

Więc jak da czas na więcej to chyba tylko lepiej. Jak nie - to zamykamy dzisiaj o 00:00

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 21:42:37 przez WojT_GL
[#131] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@jimmy, post #123

Nie widze do czego odwoluje sie odpowiedz tektu ktory skopiowales, ale wynika z niego, ze jest dokladnie na odwrot jak piszesz.

So if you're interested to get a CD32 Themed New Amiga 1200 case, you actually need to support the KS Keycaps campaign for at least a SINGLE (1x) Keycaps set.


"wiec jesli jestes zainteresowany obudowa w stylu CD32, musisz zasuportowac przynajmniej 1 zestaw w kampani z klawiszami"

Nigdzie nie pisze, ze musisz zamowic obudowe w stylu CD32, zeby dostac klawisze w stylu CD32.

Na stronie kampani z klawiszami rowniez takiego info nie ma. Nie mniej jednak przy nastepnej okazji jak bede do niego pisac spytam sie o to dokladnie.


Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 21:44:28 przez sordan
[#132] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #130

ooooooooooook, mam SMUTNĄ wiadomość
Limit na karcie, którą będę płacił za pledge pozwoli mi na opłacenie 107 zestawów. Zatem jeszcze tylko 5 można dołożyć (bo jest już 102). Jak dobijemy do 107 to zamykam i tak i tak ;)

Kto się zapisze na listę powyżej TEJ LICZBY (107) - może się załapać, jeśli ktoś z wcześniej zapisanych nie zapłaci.

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 21:55:08 przez WojT_GL

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 22:01:16 przez WojT_GL
[#133] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #130

Mysle, ze sie zdenerwuje tym pytaniem bo pytasz o totalnie co innego niz wczesniej on ustalil

No ale co tam. Kto pyta 3 razy ten nie bladzi, a noz bedzie tez wypity i sie zgodzi :) Po za tym on jest albo przynajmniej bardzo dobrze udaje uprzejma osobe wiec jak sie nie zgodzi to napisze to delikatnie :)
[#134] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #132

A gdzie sie podziala lista z google docs?
[#135] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #133

Oj tam oj tam... się chłop nie ma co denerwować - jak co to odkręcimy i będzie dobrze :) Jutro podasz liczbę (107 max) i ustawi pledge i będziemy zbierać kasiorę do środy, i wtedy wpłacimy (jak się wszyscy sprężą - 90%) albo i nie :)

P.S. lista jest - a czemu byś jej miał nie widzieć? Jakby co to zrobiłem sobie też kopię :P
[#136] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #135

Ja też mam 2 kopie hahah!
I qfa ciągle poprawiam tego xlsa bo "ktoś" psuje i psuje
Spokojnie... kolorki itp. raz nawet grałem z kimś w ganianego


Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 22:05:54 przez Vato
[#137] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@WojT_GL, post #135

Wyczysc ciasteczka. Lista wyglada teraz tak:

[#138] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #137

U mnie wygląda dobrze, można edytować niezablokowane, zapisują się i wszystko OK.

I jest chyba 5 ludzików online w tej chwili na nim.


Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 22:22:26 przez Vato
[#139] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@Vato, post #138

Tak. W twoim linku dziala ok. Jednak w linku z newsa i z linku ktory podawal Wojt pokazuje to co wstawilem wyzej.
[#140] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #139

Na twoim screenie nazwa pliku zaczyna się od "Copy of..."

Poprawnie działa mi link z postu Wojta
tego

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 22:25:47 przez Vato
[#141] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #131

Sordan - może źle się wyraziłem ale potwierdzam to co napisałeś. Nie ma obowiązku zakupu obudowy CD32 ale bez zakupu klawiszy w tej wersji nie będzie potem możliwości zakupu pasującej kolorystycznie obudowy. Ja się nie załapałem na poprzednią kampanię (wtedy nie miałem jeszcze 1200) ale ten render wersji CD32 wygląda dobrze.
Wpłatę za swoje dwa zestawy zrobiłem - niestety PKOBP odrzuca przelewy natychmiastowe więc poszło zwykłym.

Tak na wszelki wypadek - przypomnijcie, żeby podawać imię i nazwisko w polu odbiorca. Nie wiem jak PKO BP ale niektóre banki odrzucają przelewy z niezgodnymi danymi odbiorcy.

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 22:26:02 przez jimmy
[#142] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@jimmy, post #141

Radze się wstrzymać z zakupem klawiszy do puki nie otrzymacie zamówionych obudów. Jeżeli jedno zamówienie nie jest zrealizowane, to logiczne żeby nie zamawiać kolejnego.

Pozdrawiam i Zdrowych Świąt.
[#143] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@janekdrukarz, post #142



W naszym hobby nie ma w ogole logiki.
[#144] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #139

Jest wszystko OK, tylko ktoś dołożył jakiś drugi arkusz i się ustawił jako pierwszy :P
TEraz przestawiłem kolejność i ten oryginalny (nazwałem go Zapisy) jest na swoim miejscu i wszystko jest ;)

P.S. dla malkontentów co to bronią nam zamawiać... są święta i zamawiać można co się chce :P
[#145] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #143

Off top -szacun za grę która stworzyłeś. Ale jak coś komuś obiecasz to chyba dotrzymujesz słowa.
Mery Chrismas Dublin.



Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 23:15:09 przez janekdrukarz
[#146] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@janekdrukarz, post #145

W naszym Amiświatku na wszystko sie czeka i to czasem latami. Na 100% dostaniemy swoje obudowy i dostaniemy swoje klawisze wiec nie ma sie co spinac, wystarczy grzecznie poczekac i nie brac sobie za bardzo do serca zapewnienia tworcow jesli chodzi o wyznaczone terminy.
[#147] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@janekdrukarz, post #142

No RISC no fun czy jakoś tak




Ostatnia aktualizacja: 23.12.2016 23:24:46 przez _arti
[#148] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@sordan, post #146

@Sordan nie znam cie osobiście, ale jako ze prowadzisz biznes wiesz że jak ty byś tak zrobił, twój biznes byłby pod znakiem zapytania. Tu chodzi o zaufanie i profesjonalizm.
Pozdrawiam
[#149] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #147

Cos w ten desen. Ja akurat nazywam to: "sie gra, sie ma" :)
[#150] Re: 100 zestawów nowych klawiszy do Amigi 1200 - zbiorowa zbiórka z Kickstartera

@_arti, post #147

Tak @_arti wieli szacun dla ciebie co robisz. Ale wszystko jest oki jak inwestujemy swoją kasę. Ale ludzie czują niesmak i czują się w......i . Miało być do marca 2016 i co nic.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem