kategoria: A2000/A3000
[#31] Re: A3000 kickstart 3.1 40.72 Hyperion - dzielenie pliku romu aby wypalić eprom

@Jaro2k , post #30

Dziękuję za pomoc.
Zastanowiło mnie, że te dyskietki mają oba kickstarty: 1.3 i 2.x.
Zacząłem czytać instrukcję makesuperdisk z ,wyższym poziomem zrozumienia' i wykonałem polecenie z argumentami dla obu kickstartów. W ten sopsób sam zrobiłem sobie podwójny superkickstartsdisk 1.3/3.1. OK

Ciekawe, czy jest też jakiś program do zapisu kickstartów z superkickstartdisku na HDD. Dotąd udało mi się je zgrać jakimś programikiem ale wtedy jakoś dziwnie zawsze mają tą samą długość, niezależną od ich źródła przy nagrywaniu takiej dyskietki.
[#32] Re: A3000 kickstart 3.1 40.72 Hyperion - dzielenie pliku romu aby wypalić eprom

@yugorin, post #1

Hej
Kupiłeś kikstart na aledrogo taki ogólny/czy konkretnie wsad eprom do A3000?
Kickstart 3.1.4 od Hyperion działa bez problemu z 3000 i jest dostarczany z systemem w 2 wersjach. Do wypalenia w 2 plikach i do emulatora pojedynczy plik.
Jeśli masz "ogólny" wsad to pamiętaj że trzeba go edytować i trochę w nim pozmieniać (np scsi.device).
ps do edycji musi być nowy Remus(stary nie radzi sobie za dobrze z 3.1.4).
[#33] Re: A3000 kickstart 3.1 40.72 Hyperion - dzielenie pliku romu aby wypalić eprom

@leonek, post #32

Mam pakiet dla A3000 ale ja używam głównie superkickstartu, a tego w Hyperionie nie dali.
Po sprawdzeniu, że da sie to zrobić poprosiłem ich o dodanie do pakietu A3000 pliku kickstartu z bonuskodem. Zobaczymy co na to odpowiedzą.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem