kategoria: NatAmi
[#31] Re: Skłócony zespół

@MasterMax, post #30

Oho, głębokie przemyślenia jak na 3 minuty na forum
[#32] Re: Skłócony zespół

@_arti, post #31

Robi się coraz straszniej - właśnie zauważyłem na FB (od jakiegoś czasu subskrybuję jedną z największych grup o Amidze) coś takiego (post wysłany przez administratorów):

https://www.facebook.com/amigafans/photos/a.10150637368204597.402330.9680929596/10156119540169597/?type=3


It looks like Apollo Accelerators have hired Manuel Jesus friend of Bill McEwen as their USA representative. When I questioned him about issues with the vampire and updates, instead of timescales and information he is rude to his own customer base. Not only that I am informed the next day that a letter has been written in an attempt to get me sacked from my work due to youtube comments. Apprently other people have also been called at work. Where are they getting the information from? The registrations? Is this how Apollo Accelerators are going to go about solving their marketing problem by attacking their own user base? Trying to get their income removed due to some comments they disagree with?


Żeby już nikt nie marudził, że tekst nie po naszemu:

Wygląda na to, że zespół Apollo zatrudnił Manuela Jesusa, przyjaciela Billa McEwena, jako przedstawiciela w USA. Kiedy zapytałem go o Vampire'a i aktualizacje, zamiast udzielić informacji stał się nieuprzejmy. Następnego dnia dowiedziałem się, że wysłano wiadomość do mojego pracodawcy, próbując doprowadzić do zwolnienia mnie z pracy z powodu komentarzy na YouTube. Podobno dzwoniono też do pracy do kilku innych osób. Skąd oni mają te dane? Z rejestracji? Czy w ten sposób zespół Apollo Accelerators zamierza rozwiązywać swoje problemy marketingowe, atakując swoich użytkowników? Próbując pozbawić ich dochodu za niezgadzanie się z ich komentarzami?


W to już naprawdę nie chce mi się wierzyć :/
[#33] Re: Skłócony zespół

@Cedrat, post #32

No wiesz jak ten Manuel Ortega Amigos aka Bigos Phase5 do sądu ludzi chciał pozywać, no i znając amerykańskie ego, to całkiem możliwe.

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2018 22:10:58 przez KM
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem