kategoria: A600
[#31] Re: Konfiguracja 9T Ninetails

@Umpal, post #30

Mam wrażenie, że się nie rozumiemy.
1. uruchom 9tcfg shadowrom on reboot z pod WB czy CLI jak wolisz.
2. kiedy zrestartuje się komputer wejdź w early-startup i puść bez s-s
3. wpisz ponownie 9tcfg shadowrom on i zobacz co Ci wypisze (coś powinien, że rom already shadowed czy coś w tym stylu)
4. spróbuj wpisać loadwb i endcli
[#32] Re: Konfiguracja 9T Ninetails

@Kilos, post #31

Ach, teraz załapałem. No to zrobiłem tak i dostaję komunikat, że SHADOWROM is already active!
[#33] Re: Konfiguracja 9T Ninetails

@Umpal, post #32

W s-s masz jakieś inne polecenie 9tcfg? np. pcmcia on?
Coś Ci otwiera okno konsoli.
[#34] Re: Konfiguracja 9T Ninetails

@Kilos, post #33

Rzecz w tym, że nawet bez s-s nie chce załadować Workbencha. Co więcej, odpalony FileMaster (bez s-s) przy próbie odczytania partycji (FFS z 3.9) mrozi system i dioda od dysku świeci cały czas.
[#35] Re: Konfiguracja 9T Ninetails

@Umpal, post #34

To jakiś bardziej złożony problem, trzeba by było na początek sprawdzić z innym ROMem. Nie mam innych pomysłów póki co.
[#36] Re: Konfiguracja 9T Ninetails

@Kilos, post #35

Też tak myślę. Jak będę w moim "magazynie", to przywiozę oryginalny ROM i sprawdzę na nim. Ale to nie prędko.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem