kategorie: A1200, A2000/A3000, A4000, A500, CD32, Sklepy, Sprzęt
Wątek zamknięty
[#31] Re: Myszki NOS

@eraser, post #1

Hej, można zapisać się jeszcze na 1 mysz?
[#32] Re: Myszki NOS

@cj grass, post #31

Niestety nie byłem pierwszy z myszkami w tym ogłoszeniu z olx - byli szybsi - tylko po 15-stej
(po godzinach pracy) nie potrafili sprawdzić wczoraj kto jeszcze zamawiał przez OLX, dopiero dzisiaj wszystko się wyjaśniło. Mam dwie myszy dla siebie. Te moje na pewno na Alle się nie pojawią. Miałem deficyt w gryzoniach.
[#33] Re: Myszki NOS

@Adinfo, post #32

No czyli za tydzień lub dwa będzie można kupić na alle za 100-150zł :P
[#34] Re: Myszki NOS

@Adinfo, post #32

Zapewne reszte amigowych myszek kupil jakis milosnik Atari 65 Xe, aby wstawic je za szybe i podziwiac jak sie bawia w terrarium.
[#35] Re: Myszki NOS

@selur, post #34

Wziąłem też od nich jedną oryginalną stację do A1200 za 99zł (pytałem się czy na pewno oryginał - potwierdzone - TAK) no i załapałem się na nowy zasilacz (70zł).

Ostatnia aktualizacja: 27.11.2018 15:05:44 przez Adinfo
[#36] Re: Myszki NOS

@selur, post #34

Zapewne reszte amigowych myszek kupil jakis milosnik Atari 65 Xe, aby wstawic je za szybe i podziwiac jak sie bawia w terrarium.


Razem z Falconem.
[#37] Re: Myszki NOS

@eraser, post #1

dzwoniłem dziś i mają podaj setkę zgłoszeń szeroki uśmiech ja tam któryś tam setny jestem
mają zasilacze, klawiatury, stacje gdzieś tam na magazynie i stopniowo podobno będą wystawiać na olx, każą czekać, w tej chili tylko myszki mają jak mają jeszcze i realizują zamówienia wg kolejności wpłat
te myszki podobno długo leżały i je czyszczą, przeglądają tak że różnie może być
chyba dzięki nam i Koledze z pierwszego posta mają ruch szeroki uśmiech
dziwne że wcześniej nie było o nich słuchać że jakieś mają leżaki magazynowe do Amig
[#38] Re: Myszki NOS

@JacK_Swidnik, post #37

Kiedys wystawli na allegro.pl swoja ofertę:myszki,gry CD32,SCSI do Blizzardów i joye. Trochę tego nakupowałem bo ceny bardzo przyejemne były.
[#39] Re: Myszki NOS

@JacK_Swidnik, post #37

Odebrałem wczoraj osobiście 2 sztuki. Nie mam zastrzeżeń do jakości/stanu.
Prawdziwy NOS
[#40] Re: Myszki NOS

@Xavery, post #39

Ty szczęściarzuOK
Byłeś we Wrześni?
[#41] Re: Myszki NOS

@AD99, post #40

Tak - w końcu z Poznania niedaleko - nawet jest autostrada ze zjazdem we Wrześni
Oczywiście wcześniej ustaliłem wszystko telefonicznie. Stąd też miałem info które zamieściłem kilka postów wyżej że mają zasilacze i stacje.
[#42] Re: Myszki NOS

@Xavery, post #39

Mi Pani odpisała, że nie mogę kupić 1 sztuki tylko 10

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 12:56:07 przez Jield
[#43] Re: Myszki NOS

@Jield, post #42

Jak w tej samej cenie co 1 sztuka to bierz!
Kurczę, ale promocja na cyber week :)

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 12:58:15 przez recedent
[#44] Re: Myszki NOS

@Jield, post #42

Mi odpisała tak samo. Nie wiem po co mi aż 10 myszy, ale rozważam zakup.

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 13:10:54 przez Hexmage960
[#45] Re: Myszki NOS

@Hexmage960, post #44

Pytałem parę minut temu o myszy jak podawałem adres dostawy, otrzymałem odpowiedź, że sprzedane i czekają na przelewy aby przesyłki rozesłać, do mnie paczka dzisiaj wyjdzie.

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 13:13:55 przez Adinfo
[#46] Re: Myszki NOS

@Hexmage960, post #44

jak to po co? Po to, żeby januszować na allegro i zyskiwać 500% na sztuce.
[#47] Re: Myszki NOS

@snajper, post #46

To bardzo możliwe z tym "Janusz style" - zobaczymy za parę dni jak dostaną myszki, w zestawie będzie klapka + kupon na zakup sera w Bie.....e.
[#48] Re: Myszki NOS

@snajper, post #46

na AmiBay będą sprzedawać się jak ciepłe bułeczki
[#49] Re: Myszki NOS

@snajper, post #46

Dokładnie to 800%. Już są na alle po 200zł

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 15:49:03 przez panti1801
[#50] Re: Myszki NOS

@panti1801, post #49

No nie wiem z tym sprzedawaniem się, na OLX wydawały się lekko pożółknięte

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 16:07:00 przez Jacques
[#51] Re: Myszki NOS

@Jacques, post #50

Zaczęło się
link
[#52] Re: Myszki NOS

@C84, post #51

I to są myszy z tej serii?

Nie należę do tak obrotnych ludzi...
[#53] Re: Myszki NOS

@C84, post #51

co ciekawe, jak zaglądałem przed południem, to było takich aukcji już kilka. Ale widocznie usunęli, bo żeby to w takim tempie schodziło po tej cenie?
[#54] Re: Myszki NOS

@C84, post #51

Nie , to nie są te myszki. Jacek takie myszki ma od dawna. I są to inne myszki niż te z Eureki (OLX)
[#55] Re: Myszki NOS

@Stoopi, post #54

Dziwna sytuacja z tymi myszami. To oferta z OLX jest aktualna czy nie? Ja zapytałem się o to dzisiaj, ale i tak boję się zamawiać z Wrześni, skoro ostrzegają by odbierać osobiście.
[#56] Re: Myszki NOS

@Stoopi, post #54

Moje 2 sztuki z Wrześni wyglądają tak: link
[#57] Re: Myszki NOS

@Hexmage960, post #44

Też nie potrzebuję 10 sztuk, max. 2 ale skoro nie ma innego wyjścia to napisałem im że wezmę taki pakiet. Jeśli w ogóle się dopcham i uda się zrealizować zakup to bez problemu Ci odsprzedam sztukę czy dwie za 25 zł plus wysyłka plus harnaś za fatygę.

edit: chyba ze wyjdzie odwrotnie to deklaruje chec zakupu w tym samym systemie ;)

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 19:18:21 przez Lucus
[#58] Re: Myszki NOS

@Lucus, post #57

Ja chętnie wezme 5 myszek, jesli ktoś chce odsprzedać.
[#59] Re: Myszki NOS

@tom256, post #58

Ja jestem chętny na 2 szt. w normalnych pieniądzach.

Co sądzicie o zrobieniu zbiórki na nowe klawiatury, stacje i zasilacze jakie ta firma ma w ofercie, zanim Janusze wszystko kupią ?

Ostatnia aktualizacja: 28.11.2018 20:09:47 przez BlackTiger
[#60] Re: Myszki NOS

@BlackTiger, post #59

Popieram jak najbardziej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem