kategoria: CDTV
[#1] kickstart CDTV
Witam,

Przeszukuję internet w poszukiwaniu ROMu kickstart do Commodore Amiga CDTV. Byłby ktoś w stanie z Was mi pomóc ?? :)

Pozdrawiam, Przemek
[#2] Re: kickstart CDTV

@djdexx, post #1

Amiga cdtv ma taki sam kickstart jak A500. Tylko bootrom ma inny.
[#3] Re: kickstart CDTV

@michal_zukowski, post #2

Dziękuję kolego za odpowiedz. Jestem początkującym Amigowcem dlatego chciałbym się dopytać bardziej szczegółowo. Gdzieś w necie przeczytałem że po zmianie tych dwóch kości przestaje działać napęd? czy to jest prawda? Kickstart chce zmienić głównie po to abym mógł podpiąć dysk twardy do mojej cdtvki.

Dzięki za pomoc.
[#4] Re: kickstart CDTV

@djdexx, post #3

Przy zmianie kickstartu należy też zmienić bootrom na 2.30 (znany jako 2.3).

https://www.ppa.pl/forum/amiga/2791/amiga-cdtv-i-kickstart-3-0-jak-to-zmusic-do-sensownego-dzialania#m24861
[#5] Re: kickstart CDTV

@sanjyuubi, post #4

... i nie martwić się jak będzie "czerwony ekran" bez podpiętej stacji zewnętrznej.
Na stronie www.PPA.pl, podobnie jak na wielu innych stronach internetowych, wykorzystywane są tzw. cookies (ciasteczka). Służą ona m.in. do tego, aby zalogować się na swoje konto, czy brać udział w ankietach. Ze względu na nowe regulacje prawne jesteśmy zobowiązani do poinformowania Cię o tym w wyraźniejszy niż dotychczas sposób. Dalsze korzystanie z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej będzie oznaczać, że zgadzasz się na ich wykorzystywanie.
OK, rozumiem